Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kick-box kalóriaégető...

A kick-box kalóriaégető valamennyire? Bejött valakinek?

Figyelt kérdés
165 centi vagyok és 58 kg. Nem vagyok kifejezetten kövér, csak nem igazán tetszik az alakom. Sportos vagyok és izmos, alapizomzat megvan. A kick-box hatékony lehet ha fogyni szeretnék egy keveset?
2013. máj. 13. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

A kickbox egy dologhoz hatékony, az pedig az aerobik felhasználás. Másra igazából nem jó.


Én sokkal értelmesebb edzést ajánlanék egy nőnek, merthogy nem kell a fogyáshoz bénán ugribugrizni és úgy csinálni 'mintha' rúgnál.


Például pont ennyi erővel TÉNYLEG lehetne tanulni rúgni, ennek még önvédelmi értéke is lenne.


A végső válasz pedig: a táplálkozásod határozza meg az eredményt. Mozogsz, tök jó.. ha zsírosítod magad mellette kenyérrel, rizzsel, tejjel akkor hízni fogsz, még izmosodhatsz is valamennyit.


Ha zöldségeket, húsokat eszel akkor a fölös zsírpárnákból le fog menni.

2013. máj. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy hatékony lehet, egy tök jó mozgás, nem kell profinak lennie az embernek benne, otthon ugrálva kickbox kazettákra is baromi hatékony tud lenni jó táplálkozás mellett. Norbi kickbox kazettái (főként az első) nekem nagyon bejönnek. Nagyon tudom ajánlani neked.
2013. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:))
2013. máj. 16. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!