Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok napi 1 tábla...

Ha fogyni akarok napi 1 tábla csokit megehetek?

Figyelt kérdés
?
2013. máj. 16. 13:49
1 2
 11/12 anonim válasza:

Nem. Az nagyon sok. Max. 1 sor, még annyi sem. Nagyon hízlal. Inkább egyél egészséges ételeket. Amik finomak is, szeretsd meg azokat! 😀 Neked is jobb lesz. Sokszor, de keveset. És a kcal-ról nem is beszélve. www.kaloriabazis.hu . Ajánlom neked, és másnak is ezt az oldalt. Itt megtudod. 😂


Ám a kcal-ról olvasgathatsz a neten is, megmondják, hogy mit egyél/igyál/tegyél, és mit ne. Hogyan kell kiszámítani egyes dolgokat. Kitartást!


Egykor én is szerettem a csokoládét, volt, hogy naponta ettem fél/egész táblával is. Elhíztam egy kicsit tőle. Habár nem csak csokit ettem. Mindent megettem. Imádtam enni! Szerencsére nem nagyon híztam el, és időben rájőttem, hogy nem mehet így tovább. Most nem "remegek" a kajáért. Nem bánom, ha nem kell enni. És sokkal jobb érzés csoki nélkül (vagy kevés csokival), vagy akár kcal-lal teltebb enni való nélkül, egészégesen, sportosan élni, mintha a csokit; vagy bármi mást tömném magamba. Nassolás helyett sportolj! Én így fogytam le egyenlőre 4 kg-ot. Majd fogyok többet is! 😉


Ám ha lelki okokból eszed a csokit, írhatsz prívátban is, hátha lelkileg tudlak támogatni. Ha nem erről van szó, hanem csak egy egyszerű kérdésről, akkor is! 😊

2014. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Bocsánat, hosszúra sikerűlt! 😆
2014. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!