Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyni akarok napi 1 tábla...

Ha fogyni akarok napi 1 tábla csokit megehetek?

Figyelt kérdés
?
2013. máj. 16. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ide regisztrálj, és majd meglátod.

:) Állíts be célt, mikorra hány kg akarsz lenni, az meg kiadja a kalóriát, amennyit bevihetsz aznap.

Ha belefér, edd meg.


Ha nem fér bele, csak akkor edd meg, ha le is sportolod.

2013. máj. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
Nem. És ne haragudj, de ezen a kérdésen jót röhögtem, sose fogyókúráztam, de dagadt se voltam, viszont napi 1 túrórudit se eszek meg nemhogy egy táblát :D Most komolyan aki napi 1 táblát felfal az csodálkozik, hogy molett?
2013. máj. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 mistyc7 válasza:
Azért napi egy tábla sok!!!! Rengeteg! Nem egy kockát akartál írni? Mert azt ok! :) De egy tábla nem csak a "súlyodnak árt" hanem többek között a hasnyálmirigyednek is! Ne fogyózz, csak egyél egészségesen! Kerüld a sok szemét kaját! :) Mozogj amennyit és ami jól esik. Ha nincs egészségügyi ok a háttérben, szerintem így is rendeződni fog a súlyod! :)
2013. máj. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen. És ha csokival fogysz, úgy is fogsz kinézni.


Zsíros, plöttyedt test mert minimális hasznos tápanyagot fogyasztasz, helyette cukrot...

2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas__..



Ez a probléma azzal, ha valaki kevés sza.rt eszik. Attól még nem fogtok rendesen fogyni.. A fogyás nem azt jelenti, hogy a mérleg kevesebbet mutat, hanem hogy a testeden kevesebb háj van. Ahhoz viszont tetszik, nem tetszik viszonylag normális kajákat kell enni.

2013. máj. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Van hogy én is megeszem ennyi csokit,de nekem semmi problémám az alkatommal,egyfelől szerencsém van, másfelől 6-7 éves korom óta összesen 2 év volt,mikor nem sportoltam semmit..

Tehát ha majd fontosnak tartod a sportot, és csinálod is, igen akár meg is ehetsz ennyit... (az más kérdés,hogy egyáltalán nem egészséges hosszútávon..)

2013. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amúgy ez egyén függő.Mert én világéletemben nagy csoki evő voltam.Volt van olyan hogy egy nap befalok 2 tálát is.és semmi nem látszik rajtam.volt olyan év hogy minden este egy tábla csoki+egy zacskó chips+ még valami más ettem.és semmi nem látszott.A baj akkor van ha hajlamos vagy a hízásra ,vagy ha alapból el vagy hízva akkor ne egyél ilyet.És rajtam tényleg nem látszik nem is vagyok plötty meg semmi,azt hinné az ember sportolok pedig szinte semmit.
2013. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő = emésztés és anyagcserefüggő. Ezek viszont idővel változnak!!
2013. máj. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Paleó csokival még akkora gond nem lehet, vagy? Táp. szted?
2013. máj. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Abban nincs cukor, innentől fogva igazából jó lehet.
2013. máj. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!