Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Fogyni szeretnék de...

Segítség! Fogyni szeretnék de nem sikerül mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valaki ötletet ? járok futni de nem látok eredményt és nemtudok zöldségen és gyümölcsön élni csak :S 178cm 75 kg kb.
2013. máj. 16. 22:41
 1/4 anonim válasza:
Pedig főleg étrenden van a hangsúly. Nem kell zöldségen és gyümölcsön élned, ehetsz sovány húst is, halat. Inkább mindig kevesebbet egyél, de többször egy nap. Kenyeret meg tészta féléket kerüld el, bármit amiben liszt van. Cukros italokat, édességeket. Minden szép és jóról le kell mondanod. És 6 után ne egyél!
2013. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha lejarsz havonta 1szer futni 5 percet ne varj eredmenyt.en osszevissza zabalok mindent megis megengedhetem mert hetente max 1 kihagyassal futok..ha igazan akarnal fogyni le is fogynal
2013. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dieta ***** válasza:
Nem kell gyümölcsön és zöldségen élni a fogyókúra nem diéta.Lehet fogyni a hagyományos étrend mellet is, a mozgás segíti a fogyást de nem feltétele. Az este hat után ne egyél alaptalan hacsak nem hétkor fekszel le aludni,valaki egyszer leírta és azóta rendszeresen ismételgetik.Eredetileg ez a tanács úgy hangzik lefekvés előtt egy órával már ne egyél.A tészta sem akkora ellenség min sokan állítják ,az olasz konyha nem a tészta mentes étrendjéről híres.Nincs rossz étel csak rossz arány ,minden étel fogyasztható persze a megfelelő mértékletességgel .
2013. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem úgy sikerült megszabadulnom pár kilótól hogy olyan vizet ittam amibe citrom levet csepegtettem. ettől nem volt nagyon étvágyam és sikerült lefogynom. :) szerintem neked is be fog válni.
2013. júl. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!