Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrám többi lent?

Fogyókúrám többi lent?

Figyelt kérdés

Van rajtam kb. 8-10 kg felesleg. 5 napja kb. így táplálkozom: 1 natúr joghurt, 2-3 alma, zöld tea, 5 tojás, 200 g. csirkemell, fél kg natúr saláta. Azonban futni nem futottam a héten még.. Lehet, hogy így is fogytam már? A továbbiakban ugyanígy szeretnék étkezni és kétnaponta 1 órát futni. Mennyi idő alatt tudnék megszabadulni így a 10 kg-tól?

20/N



2013. máj. 18. 13:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogy fogytál-e, a mérlegtől kérdezd, bár 5 nap alatt még nagyon beleszól az eredménybe az ingadozás. Hogy milyen sebességgel fogsz fogyni, akkor lehetne megmondani, ha pontosan ismernénk az étrendedet, az adataidat, és az aktivitási szintedet. Egy hét alatt fél kiló zsírt viszonylag kényelmesen le lehet adni, egy kiló leadása viszont már komoly munka.
2013. máj. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Joghurt, sok gyümölcs. Ezek miatt még hízhatsz is.


Nem értem a fogyókúrázók miért ragaszkodnak a gyümölcsevéshez (cukor) és a tejtermékekhez (növekedési hormonok, nagy inzulinválasz).


Zöldség semmi, de a hús és a tojás az tény hogy jó.


10 kg fogyás? Elméletileg 10-20 hét. De az ilyen joghurtos dolgok miatt ez egyáltalán nem biztos.. ehetnél zöldségeket a joghurt és az alma helyett, vagy ha alma akkor napi 1-nél fogyás alatt talán ne legyen több.

2013. máj. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha ettől most fogytál oké. De ha leáll a fogyás, az előttem szóló tippjeit kövesd.
2013. máj. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké, az alma napi 1 lesz, mert nélküle nem bírnám ki, főleg a futás és vizsgaidőszak mellett. Köszi a tippeket! Tudtok ajánlani valami plusz segítséget (étrend-kiegészítőt) nem baj, ha csak picit dob a dolgon. L-carnitne? Fat-burner?
2013. máj. 18. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem dobnak semmit.


C-vitamin, d-vitamint lehet enni (utóbbit ha napozol akkor fölösleges). Omega 3 zsírsavat vagy halat (ez éppen még külön jó is lehet a vizsgaidőszak miatt) elvileg segíthet az agynak.


Dió.. elvileg hasznos anyagokat tartalmaz az agyműködéshez és jó kis olajos mag. Alapvetően ami a legtöbb hasznot hozza tapasztalatom szerint edzéshez, tanuláshoz az a stabil vércukorszint. Tojás, csirke, zöldségek után nem leszel hamar éhes, nem esik le a vércukorszinted: aktív maradsz és koncentrált.

2013. máj. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
milyen időközönként ajánlott enni? 2 óra?
2013. máj. 18. 14:16
 7/10 anonim ***** válasza:
3. De én speciel hétvégente ennél ritkábban eszek.
2013. máj. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért erről megoszlanak a vélemények..


Minél gyakrabban eszik valaki, annál gyakrabban emelkedik meg a vércukor és az inzulinszint.

Ugye akik gyakori étkezést ajánlanak, a stabil vércukorszint miatt teszik ezt általában. Na de mindezt olcsó gabona és cukorfogyasztás mellett! Persze, ha lisztet eszem akkor 2 óránként hullámzik a vércukorszintem.. Viszont ha ételt eszem (fehérje, zsír, hús) akkor nem esik le a vércukorszintem, nem kell ennem 2-3-4 óra múlva.


A szervezet nem tud megemészteni egy normál adag ételt és felkészülni (enzimek) újabb emésztésre 2-3 óra alatt.


Nem kell napi 3-4 étkezésnél több, ez biztos.


[link]

2013. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A salátafogyasztást tartod feleslegesnek vagy az adagot kevesled? Csak mert ha csak fehérjéket eszem megfekszi a gyomrom, tehát kell a salátaköret.
2013. máj. 18. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nekem szól, én egyiket sem írtam (vagy nem akartam).


A saláta nem felesleges, én is eszem bőséggel zöldségeket viszont a túl gyakori evés nem kedvező. Ez nyilván vita téma, mert erős irányzata van a napi 5-6 étkezésnek is..

2013. máj. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!