Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így lehetne formásodni?

Így lehetne formásodni?

Figyelt kérdés

Már nem szeretnék fogyni, inkább csak feszesebb testet..

Arra gondoltam hogy nem fogok diétázni( eleget diétáztam már) hanem minden héten 3x-4x intenzív edzést végeznék. Persze nem zabálnék összevissza!!Annyit még hogy cukros üdítőket kerülöm hónapok óta( max buliban 2havonta 1x)és kenyeret sem eszem.

Zsír alig van rajtam, többnyire megnyúlt bőr..:(

legtöbb a hasamon. combjaim feszesek

175 cm magas vagyok és 56 kg 15/L



2013. máj. 23. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor eltévesztetted a kategóriát, ez sport kérdés. Az "intenzív" edzés elég sok mindent takarhat, kifejthetnéd, hogy mire gondolsz. Mivel fiatal vagy, remélhetően a megnyúlt bőr feszesedik majd.
2013. máj. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

OH,tényleg :S

heti 3x 30 perc aerob 15 perc kardio , 1x pár km futás( amennyit birok) + csinálnék hasizomerősítést csakúgy + ugrálóköteleznék ha időm engedi félórát és még egy kis box is bevan tervezve ha minden jó lesz( ha lesz boxzsák)

2013. máj. 23. 20:40
 3/3 A kérdező kommentje:

kifejtem érthetőbben..

:)

Hétfő: 30 perc aerob 15 perc kardio

Szerda: ugyanez

Szombat ugyanez

Vasárnap: futás

A hét szabad napjain csinálnám az ugrálókötelezést és a hasizomerősítést.

A box pedig csak ugy jönne mert nem itthon csinálnám.

Szval a lényeg a heti 4 edzés a többi csak ilyen light:)

2013. máj. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!