Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyhatok ezzel az étrenddel...

Lefogyhatok ezzel az étrenddel, vagy nem lesz jó?

Figyelt kérdés

R: egy szendvics ( sonka,uborka,paradicsommal)

E: Második féle amit adnak a menzán de van sajnos hogy lassange, millánói akkor gyros van vagy palacsinta mikor hogy nem mindig hús meg saláta.

U: nem igazán szoktam inkább ebben az időben tornázom.. kb 2óra hosszát egy órát pedig futok a másikat pedig aerobikozom.

Vacsira: egy fél almát szoktam még is éhség ellen rágcsálni.

5-6 kilót leszeretnék adni igy mennifog?


2013. máj. 24. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezzel a pocsék étrenddel 3 hét alatt is leadhatod, majd 3 hét alatt tripláját fogod visszaszedni.

Mi lenne, ha 3-4-szer ennél egy nap, és a reggeliből a pékárut elhagynád? Na, akkor biztosan normális ütemben fogynál, és nem szednéd vissza.

2013. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

:D Megint tudnék egy regényt irni, pedig több száz ilyen kérdés van már megválaszolva itt. fogyni úgy fogsz ha több kalóriát égetsz el mint amennyit beviszel, aki egész nap sportol az többet ehet (van ismerősőm aki 4 ezer kalóriát eszik egy nap hogy birja és eléggé szálkás). Nem kell koplalni, jó lenne több zöldséget enni meg húst, ha suliban nem tudod megoldani esetleg ebédre nem azt kapsz semmi gond, edd meg nyugodtan, de a reggelire és a vacsorára figyelj, az a fél alma nem is tudom mi:S Nyugodtan egyél normálisan. Többet hat mintha éhesen fekszel le. Nem tudom a korod és a nemed sem, de 2 óra edzés sok legyen inkább valami intenzivebb nehezebb edzés, mondjuk 20 gyorsan. (gondolom az az 1 óra elég lassú kocogás) [ismerek sok embert futnak egy órát mondom tök jó megkérdezem mennyivel én annyival sétálni szoktam :S :D]

5-6 kilót meg simán lelehet fogyni, egyáltalán nem sok.

2013. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi találtam már étrendet :)
2013. máj. 24. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!