Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A tojás diéta hatásos lehet?

A tojás diéta hatásos lehet?

Figyelt kérdés
www.testunkegeszsegunk.blog.hu/2013/03/30/tojas-dieta_2_het_alatt_minusz_7_kg

2013. máj. 26. 23:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem, ezek a divatos diéták semmi másra sem jók, csak arra, hogy kínozd magad és tönkre tedd a szervezeted. Miért akarsz 2 hét alatt 7 kilót fogyni? Nem 2 hét alatt szedted fel, gondolom. De, még ha le is adod, utána visszajönnek és hozzák a "haverjaikat" is. Lefogyni életmódváltással és mozgással lehet.
2013. máj. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mit értesz hatásos alatt?

Működni nem fogsz, fogyni sem valószínű, hogy fogsz, de a szervezeted szépen tönkre tudod vele vágni. Ha ez utóbbi a cél, akkor hatásos.

2013. máj. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én inkább valami saláta vagy zöldség, gyümölcs, hús alapú diétát ajánlanék, de semmiképp se csak a tojást. Én egy napig bírtam. Hányingerem volt egész nap a sok tojástól.

Bár a legjobb az lenne, ha sportolnál/tornáznál.

2013. máj. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%
Nagy tevedesbe van az aki azt hiszi hogy nem hizlal a tojas :) Esetleg a fehreje jo dietara de a sargajaba nagyon sok kaloria van es hizlal .. En elelmiszakon vagyok es pont ezt tanuljuk :) Hjaa es egy gyerek 1 nap csak 1 tojast ehet egy felnot 2ot
2013. máj. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Élelmi szakon hülyeségeket tanítanak. Sok évtizedes b@romság, hogy a zsírfogyasztástól híznak el az emberek.


Csak ezen az oldalon gyűjtsd össze mennyi válaszoló fogyott le emelt zsírfogyasztással, több kalóriabevitellel és ch csökkentéssel.


Nem mindennek van értelme amit meg akarnak tanítani az embernek. Én is mehetnék a napokban vizsgázni táplálkozástudományból, és leírhatnám hogy a tejtermékek milyen jó hatásokkal bírnak.. ettől még nem lesz igaz.


A tojás diétának lenne értelme, ha nem divatfogyókúra lenne.


Meg kell enni a tojást zöldségekkel. Mekkora ötlet, ha mindenki így enne akkor nem lenne elhízott ember Magyarországon. Hajrá.


De nehogy elkezdd pirítóssal vagy tejjel enni, vagy napi 6 tojást megenni mint összes kaja.. mert az elég beteges lenne.

2013. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Káros, nem káros, hülyeség.. irgumburgum

Hűha :)


Az embereknek olykor fontos, hogy rövid idő alatt fogyjanak le, itt akár figyelembe vehetjük a bikini szezont is.

Vagy bármi mást.

Ilyenkor persze nem elégszünk meg az életmód váltással.

Mert az egy hosszú folyamat. (Még ha maradandó is)


Ilyenkor jönnek ezek a *divatdiéták, és mi egy más.


Én kipróbáltam a tojás diétát.

5,2kg-t adtam le, de persze folyamatos mozgás mellett. :)

2013. máj. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Megnéztem, amit belinkeltél. Nem rossz az, hiszen tojás, hús és zöldség adja az alapját. A pirítós nem kellene bele, és nem értem, hogy miért kötelező vödörszám inni hozzá a kávét. Amivel nekem minden diértában fennatartásaim vannak: az étrendtől nem szabad eltérni. Miért nem mindegy, hogy a halat szerdán vagy szombaton eszem?
2013. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Én most 6 tojással és paradicsommal, újhagymával indítom a mai diétámat. Mangalica zsíron.

Ez belefér a tojásdiétába?

2013. máj. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha ittál hozzá 3 adag feketét, akkor bele:)
2013. máj. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Elfogyott a kávém. Csak instant van, az is jó? :D
2013. máj. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!