Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy is fogyni fogok ha ebédre...

Úgy is fogyni fogok ha ebédre fele annyit eszek, de nem éppen diétás? Le tudok igy adni -10 kilót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Holnaptól kezdem el a fogyókurám amire gondoltam:

Suli és a koli miatt nem tudok diétásat enni, mindig hús+zöldségsalátát... igy arra gondoltam hogy reggelizni fogok egy szendvicset amibe sonka zöldséget teszek, és tízóraizni almát fogok ha éhes vagyok ha nem elhagyom az almát.

Ebédre pedig ami lesz pl makaróni,rakott krumpli,rizseshús akkor csak kis adagot eszek.

Vacsira: egy almát vagy narancsot eszek

De ez mellett futni járok a héten 2-3x és mellette tornázni is 1 órákat a héten kb 3x

Azért igy sikerül fogynom ha igy állítom össze?? TIPPEK??


2013. máj. 28. 14:25
 1/4 ivilicious ***** válasza:
ha eleget mozogsz,nem lesz gáz. és igyál eleget!
2013. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Elvileg igen, a gyakorlatban kétséges.
2013. máj. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az eddigi étrended milyen volt, és híztál, vagy stagnáltál mellette? Ezt gondold át, hogy ehhez mérten a most összeállított étrend mekkora változást eredményez.
2013. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 poiu ***** válasza:
Tipp: mindig legyen a szatyódban répa, retek, vagy aminek szezonja van. Ha rádtör a búbánat, ezeket rágcsodáld. A menza szemetet csak utána.
2013. máj. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!