Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok, TI miket esztek...

Fogyókúrázok, TI miket esztek ebédre ami diétás és nem zsíros?

Figyelt kérdés

Linkelnétek jó oldalakat ahol találok fogyis ebédet??

Illetve ami egyszerűen kész van fél óra alatt és nem zsíros.

Miket esztek ebédre hamár fogyiztok ?:)


2013. máj. 29. 10:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Én most ezt csinálom, most tartok a felénél, ma, szerdán kezdtem a második hetet. Az első héten lement rólam 3,0-3,5 kg.

Kb. 10 évvel ezelőtt hasonlót csináltam, akkor is a 8 kg-ot ígérte, lement a két hét alatt 6 kg, és évekig tudtam tartani a normál étkezésre visszatérve is!

Van fenn a net-en több hasonló is. Igaz, ahogy valaki írta, most már az egy hét eltelte után hiányzik a főtt étel, ezért ma már fogok készíteni egy kis főtt almát összepépesítve (kevéske sós vízben párolva), az ebédhez pedig van még pár falat párolt zöldségem (karfiol, karalás, sárgarépa).

Grilles marha helyett főtt libazúzát eszek, a grill-csirke teljes egészében nem fog lemenni, elég a combja (bőr nélkül) vagy a mellehúsa. Kár lenne sok pénzt kiadnod. :)))

2013. máj. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Andizsuzsi ***** válasza:
51%
Én "fogyizok" és töpörtyűt eszek ebédre. (még tart a tegnapiból, akkor is azt ettem)
2013. máj. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Már elnézést, de ami zsíros az még lehet diétás, a zsírok nagyon fontos tápanyagok, és mivel nem eszel (remélhetőleg) cukrot és keményítőt diéta alatt (legalábbis minimálisat) így feltehetőleg zsírokból akarsz energiához jutni. Ami korrekt elképzelés.


A húst el lehet készíteni fél óra alatt, lehet zsíros, és nyers vagy párolt zöldségekkel fogyasztható. Innentől sok száz recept jöhet, hogy éppen hogy sütik, milyen fűszerekkel.. ezek részletkérdések. A lényeg hogy miből áll az étel.

Ha pedig nem magas keményítő tartalmú zöldségekből, tejből meg cukorból, gabonákból akkor mindenképpen 'diétás' lesz, ha úgy tetszik a normális testsúlyt, zsírégetést és egészséget támogató.

2013. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

köszönöm!!:)

valami oldalt tudok linkelni aholvannak receptek?

2013. máj. 29. 11:25
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

Én azt mondom, hogy minden magyaros recept jó, ha kiveszed belőlük a tejfölt, rizst, lisztet, tésztát, cukrot.. ezek inkább úgyis adalékok leginkább, hogy több legyen, az ízhez és az élményhez csak járulékosan, a tápértékhez semennyire nem járulnak hozzá.


De legyünk konkrétak:

[link]

[link]


Ezek mind 'fogyókúrás' ételek, mivel liszt és cukormentesek (tejmentesek is). Viszont keményen edző embereknek is kifejezetten táplálóak, tehát nem azért fogyókúrás mert lesoványodik, legyengül tőlük az ember hanem azért mert mint egészségi probléma nem okoznak hízás 'kórt', segítik az egészséges anyagcserét, zsírégetést (segítik = nem korlátozzák. mindenki fogyna és egészséges lenne, csak étkezésről-étkezésre megbetegítik magukat!)

2013. máj. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

[link]


1-es vagyok, lemaradt a linkem! :))))

2013. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond a zsírossággal. Energiát ad és segít az emésztésben. Én ma pl. 2 db sült csirkecombot eszem. Salátával kiváló.
2013. máj. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egeszsegesen elek, mivel jelenleg eppen hasonloan leadni szeretnek par kg, ezert ehgyomorra zoldseglevet fogyasztok, ez sargarepa, narancs, ceklanak a kevereke, de reggelizni nem szoktam, mivel ez telit es energiat is ad.

Az ebedem lecso, jo sok hagymaval, amit parolt rizzsel fogyasztok el, hiszen a paradicsomnak, hagymanak tisztito hatasa van, viszont a rizsben ott vannak szinten azok a tapertekek, amikre a szervezetnek szuksege van, ennyi zsiradek, amit ezzel fogyasztok szukseges a szervezetem szamara pl.

Az eteltarsitasra kell koncentralnod, mivel egy fogyasnal a testi tisztitasra figyelsz, de figyelned a tapertekre kell, s hogy melyik etel az, hogyan es mivel keszited el, hogy az jelen esetben tisztito hatasu legyen. A lecso nokedlivel hizlalo lenne, de mivel foetel, fott rizzsel fogyasztva egeszseges, tisztito!

2013. máj. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
51%

"viszont a rizsben ott vannak szinten azok a tapertekek, amikre "


Cukor van benne. Ezért nem hal éhen milliárd kínai, de ha a rizsen múlna akkor minőségi éhezés mellett élnének. Semmi tápanyag nincsen a rizsben, csak keményítő (és minimális fehérje, jelentéktelen).


Hízáshoz jó, háború alatt, éhezés elkerüléséhez jó, egyébként csak töltelékkaja. Azért írtam ezt, mert szerintem szerencsétlen lenne ezt félremagyarázni.

2013. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Andizsuzsi ***** válasza:

"A lecso nokedlivel hizlalo lenne," - eddig világos


"de mivel foetel, fott rizzsel fogyasztva egeszseges, tisztito!" - ezt a részt már kevésbé. Mit jelent az, hogy azért kell a lecsót rizzsel enni, mert főétel? És mitől tisztít, és mit?

2013. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!