Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteget edzek, nagyon...

Rengeteget edzek, nagyon odafigyelve, egészségesen étkezem, de most totál kivagyok érzelmileg. Az gáz ha most nagyon-nagyon bezabálok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet nem tenne jót, de egynap megengedhető:)
2013. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nos ahelyett, hogy zabálni kezdenél, miért nem próbálsz rájönni a problémád forrására és megoldani?:D abban semmi logikus nincs amit te csinálnál... sokan a stresszes környezet, meg az ilyen hülyeségek miatt kezdenek zabálni ami miatt elhíznak ( ha elhízol amiatt is stresszes leszel és ez egy örök körforgás xD)
2013. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na ja. De én tudom ám mitől vagyok ki! És megoldás az nincs. Vagy csak én nem tudok róla... És most igenis gyógyír számomra ez a fantasztikus szendvics amit készítettem magamnak!
2013. máj. 29. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:

A gaz az, ha tulzottan megtartoztatod magad.

Nem veletlen, hogy a legtobb fitness guru (legalabbis akikrol en olvasok) javasoljak a "csalo napot", amikor is egy heten 1x beiktatsz egy napot, amikor azt eszel amit akarsz. Csoki, fagyi, pizza, barmi.


Ez nemcsak lelki beket ad, megajandekozod magad az eddigi ugyes etkezes/sport miatt, de a leptin szintedet is felnyomja, (ami az egeszseges fogyashoz nelkulozhetetlen).

2013. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban kizárólag kajával tudod "vigasztalni" magad? Olyan sok más örömforrás is van az életben.
2013. máj. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ó, írsz nekem még örömforrási lehetőségeket?
2013. máj. 30. 09:17
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem ilyenkor az segít, ha egy teljesen más tudatállapotba próbálok meg átkerülni, pl elmegyek a barátokkal, ahol velük foglalkozom, beszélgetünk stb.

vagy, még nálam a vásárlás is jót tesz :D

2013. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, az nálam is be szokott válni! Köszi!:)
2013. máj. 30. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!