Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alma vagy görögdinnye? Melyik...

Alma vagy görögdinnye? Melyik "jobb" fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés
melyikben van kevesebb kalória? (gondolom a dinnyében mert főként víz..)

2013. jún. 16. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kérdés alatt meg is válaszoltad. 100g dinnyében 29kcal van és vízhajtó hatású.
2013. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
GÖRÖGDINNYE! NYAMI!
2013. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Dinnye szezonban mindig lepontoztatom magam. :D

De akkor is fontosnak tartom felhívni a figyelmet hogy dinnyéből ,pontosan a magas víztartalma miatt, meg mert hidegen jól esik, SOKKAL többet megeszel. Sokat enni egyikből sem szerencsés ha diétázol, de természetesen azért ehetsz belőlük. Csak ha utána számolsz a dinnye cukortartalmának akkor rájössz hogy az hogy kilószámra lehet enni ,mert "csak víz" téves. Valamennyit lehet enni.

De ha olyannal találkoztok aki sárgadinnye diétát akar csinálni napi 2kilóval annak adjatok egy tockost.

2013. jún. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Glikémiás indexe szerint a dinnye a magasak közé tartozik, az alma az alacsonyak közé. És a dinnye cukrosabb is.
2013. jún. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan mennyi cukor van a dinnyében és mennyi nincs. Tavaly nyáron egyfolytában dinnyét zabáltam,főleg este (mert azt kívántam) 1 hónap alatt 5 kiló lement pedig nem akartam fogyni.
2013. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

Irreleváns.

Az ilyen tapasztalatokat hogy "cukros de lehet enni korlátlanul" meg "bármit lehet enni nekem bejött" mellőzni kéne. Mert aztán meg jönnek majd a kérdések hogy "mindent megpróbáltam miért nem sikerül lefogyni".

6000 dologtól függ hogy fogysz e és lehet hogy te felét rosszul csinálod mégis fogysz, de másnak nem ilyen szerencsés a genetikája. És ezen az oldalon segíteni kéne a fogyókúrázókat nem hátráltatni.

Már bocsi hogy most bukott ki belőlem ez pont egy enyhébb eset de rengeteg ilyet látok a válaszok közt.

2013. jún. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

"Az ilyen tapasztalatokat hogy "cukros de lehet enni korlátlanul" meg "bármit lehet enni nekem bejött" mellőzni kéne. "

Egy szóval sem mondtam ilyet,csak ennyit,hogy nekem nagyon bejött. ;)

2013. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Ja. Értem. Én meg tömegnövelőt eszek, 10tojásból rántottát meg fél kiló zabpelyhet, és gyakran csokit meg sört is, és vékony, szálkás vagyok.Nekem bejött. Remélem ez roppant hasznos információ egy fogyni vágyónak.
2013. jún. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Látszik is,hogy tömegnövelőt szedsz,miért erre úgy válaszolni mint egy idegbeteg?

Mintha azt mondtam volna,hogy éjjel nappal zsíroskenyérrel tömtem volna magam.

Én személy szerint nem találkoztam munkám során olyannal aki a dinnyétől hízott volna.

Csupa pozitív hatása van és kizárt,hogy annyit tud belőle enni valaki,hogy ettől elhízzon.

2013. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Bocsi ha agresszív vagyok csak nem mindig tolerálom egyformán jól hogy valaki így forgatja a szavakat.

Te nem akartad azt sugallni hogy az jó, csak "neked nagyon bejön". meg "te még olyannal nem találkoztál hogy valaki dinnyétől hízott volna el" nem erről volt szó hanem hogy a fogyást akadályozhatja e, ami egész más!

És nem érdekel hogy találkoztál e már vele.

100 gramm cukrot lazán be lehet vinni dinnyéből egy jóllakással, többet mint ami egy tábla csokiban van. Mint írtam ez annak köszönhető hogy dinnyéből olyan mennyiségeket lehet elfogyasztani mint a folyadékokból - pont mivel a nagy része víz, leginkább egy cukros üdítőhöz hasonlítható.

Ennek ellenére csak azt írtam hogy mértékkel. Ha vitázni akarsz hogy jó e cukrot enni diétában akkor menj át az ezotéria topikba mert ez az a szint.

2013. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!