Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem a vékony lányok lennéne...

Ha nem a vékony lányok lennének a divatikonok "példaképek" akkor is zavarna az a pár plusz kiló? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés

jóformán mindenki azért akar lefogyni,mert azt hiszik,hogy dundin nem szépek? hogy manapság csak a vékony lányok a szépek,szexik? vagy miért van ez a nagy fogyási őrület?


amúgy szerintem nem is fogyni kéne,hanem normálisan étkezni,és akkor nem lenne ekkora kg különbség a 40 kg-os anorexiás és a 200kgos túlsúlyos ember között.


legszívesebben bezáratnám az össze ilyen gyorséttermet.

és előírnám,hogy minden étkezésre szánjanak az emberek (akárhol is vannak) minimum fél órát.


és akkor mindenkinek normális súlya lenne. (remélhetőleg)


Nektek mi erről a véleményetek?


2009. okt. 12. 21:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
30%
egyetértek az előttem szólóval.
2009. okt. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
29%
mármint a 21:54-essel értek egyet.
2009. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Háát, azt hiszem megosztom Veletek a nemrégi élményemet... Ehhez tudni kell, hogy rajtam van kb. 6-8 kg felesleg, egyszerűen nem bírom eltüntetni, mert szeretek enni, és főzni is. :) De nem is igazán zavar már, inkább arra figyelek, hogy ennél több ne legyen rajtam.. Ez még "elmegy" a majd 180 cm-hez.


Na szóval egyik este egyik barátnőmnél aludtam, mert itthon festés volt. Na, életem egyik legszomorúbb estéje lett. Nem volt nála otton semmi, de frankón semmi. Este úgy kopogott a szemem az éhségtől. Se kenyér, se vaj, se egy paradicsom, de még egy nyeszlett keksz sem.. :( Rákérdeztem, hogy ez véletlen? Mondta, hogy nem. Tudatos... Elment a kedvem a pizzarendeléstől is, mert mondta, hogy ő nem eszik olyat.. sőt konkrétan alig eszik valamit, mert fél, hogy a 48 kg-ja 50-es lesz, és az már milyen ciki... és nem vagyunk mai csirkék, 30 fölött vagyunk...


Háát, elgondolkodtam. Inkább legyen rajtam örök életemben néhány plusz kiló, és legyek jókedvű, mint egy szomorú kórószál...

2009. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
63%

szerintem meg aki dagadt, az nem szép. tele van narancsbőrrel, piror pöttyös a karja, sokat izzad, nehezen mozog, és általában sok egészségügyi problémája van.

én nagyn figyelek az alakomra, mert ha már x napig rendszertelenül sokat eszem, rosszul leszek. engem maga a doki írt elő "normális étkezésre". reggel, délben, este enni kell, normális adagot, meg heti 3szor sportolni vmit és nincs probléma.:-)

2009. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

Az elmúlt időben felszedtem két kilót. mondjuk fél év alatt. Most itt ülök, a vaníliás tejemmel és egy isteni házi pogácsával, így éjfél után... Nem vetem meg az édességet sem, de most ezt kívántam.


168 centi magas vagyok, 70 kiló. Ha tök slampos vagyok is megnéznek annyian, mint a 40 kilós cicákat, és engem senki sem azért, mert ellenőrizni akarja, elfújt-e a szél.


De tulajdonképpen nem érdekel, hogy ki néz meg, ki mit gondol. Szeretek a bőrömben lenni, formás vagyok, nőies. És a világ legszexibb, legédesebb pasija alszik mellettem 7-ből 4 éjjel.


Ja, igen, az önfényezés arra akart rámutatni: ki fogyózik? :)


Hogy valami értelmeset is írjak: A gyorséttermek tök jók. Arra valók amire: amikor rohansz egész nap, és nincs időd étterembe menni, de éhhalál kerülget, és valami meleget akarsz enni, nem zsemlét, kéznél vannak...

Szinte sosincs időm fél órát szánni egy étkezésre, ha iskola vagy munka van. A legtöbben így vannak vele. Az átlag embernek marad a munka, utazás, alvás, készülődés mellett úgy 6 órája, ebből elmegy a takarításra, hazavitt munkára, gyerekre, kutyára, egyébre annyi, hogy nincs idő 2,5 órád naponta enni. Vagy legyen mondjuk 2, és akkor az uzsi-tízórai csak 15 perces...


Ha mindenki ugyanúgy élne, ugyanazt enné, ugyanannyit sportolna, stb, akkor is lenne aki 200 kilósan, és lenne aki 30 kilósan flangálna... Csak mindezt egészségesebben hozná.


(Kimaradt: azért tehetem meg, hogy most itt nassolok, mert lemozgom... Ez mondjuk jó hozzáállás, szerintem.)

2009. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
46%

Teljesen normális és ambivalens válaszainkat lepontozta valamelyik féreg, genetikai selejt a Toplista éléről!


Legnagyobb öröme ez legyen az életében!!!

2009. okt. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

én mindenkit felpontoztam :)

hiszen véleményeket kértem, és a vélemény nem kell,hogy egyezzen az enyémmel . köszönöm mindenkinek aki írt és kifejtette a véleményét/elgondolását :)

2009. okt. 13. 18:26
 18/20 anonim válasza:

én 164/64 vagyok. Szerintem nem vagyok szép, mert nagyobb darab vagyok a vékony, tökéletes testű lányoknál. Talán ha laposabb lenne a hasam, lenne esélyem szépnek lenni. De így.. :(

Az étkezésről meg annyit, hogy nem mindenki engedheti meg magának azt a minimum fél órát.

2009. okt. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
előző vagyok: ha nem a vékonyak lennének a példaképek, akkor engem sem zavarna az a pár kiló
2009. okt. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

elgondolkodtató ez a kérdés.. az egész világ úgy épül fel, olyan kultúra, h az éppen aktuális divatosnak mondott testalkat legyen a "norma", és igazodni akarjanak hozzá az emberek. elég szarul van ez így összerakva. a fiatal korosztályban szabályosan elvárás, a kirakatban a ropi alkatú próbababák, aztán magadra nézel, és nem tudod h mi van elcseszve. bár én pont a szerencsések között vagyok, elégedett vagyok az alakommal, hála az égnek nem vagyok fogékony az ilyen divathullámokra. minden érkezésre fél óra, ez egyszerűen kivitelezhetetlen lenne, legalább is nekem:) nagyon sokszor csak egy szendvicset gyűrök az arcomba, azt is a villamoson munkába menet, az ebéd is pont ilyen színvonalas.

a divatnak is, meg az emberek életmódjának is szerepe van az anorexiában, bár nagyon összetett betegség sajnos, a beteg lányokon az nem segítene, ha lenyomnák a torkukon a kaját. az elhízás pedig tipikus 21.századi életmódbetegség az én meglátásom szerint.

2009. nov. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!