Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy hagyhatnám magam mögött...

Hogy hagyhatnám magam mögött a kövérséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni. Fogyni szeretnék, nagyon sokat. De nem tudom, mit tegyek. Megpróbáltam edzeni hosszú ideig, de 10 perc, és máris annyi volt, egyszerűen nem bírok mozdulni. (ez felülésből, fekvőből, és gyógytornán tanult mozgásokból áll) Az étrendemen sajnos nem tudok változtatni, mivel a család egy fizetésből él, és két külön étrendet nem tudunk fenntartani. Ezért többnyire zsírosabb ételeket fogyasztok. Mindig próbálok mértéket tartani, de egy idő után nem bírom, és megint túl sokat eszem. A fogyással a célom, hogy egy lány szívét meghódítsam. Sajnos mivel nincs garancia, hogy ő utána bármilyen szimpátiát érezne, ezért mindig feladom az egészet, mondván én nem fogok neki kelleni. Azonban szeretném megpróbálni, de önkénytelenül feladom. Kondi terembe sem tudok menni az anyagiak miatt. Szeretném a segítségeteket kérni, honnét meríthetnék erőt, hogy ne adjam fel, és hogy miken kell változtassak a siker érdekében? Ha orvoshoz kell fordulnom, azt is megteszem. Előre is köszönöm, és ha valami fontos dolgot kihagytam, csak kérdezzetek!

18/f



2013. jún. 23. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A zsíros ételekkel semmi baj nincs. Kerüld a szénhidrátokat, a köreteket! Egyél húst, zöldsdéget, kevés gyümölcöt, tojást.
2013. jún. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az étrendeden nem tudsz változtatni, és edzeni sem tudsz, akkor nem lesz változás.
2013. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. Igyekezni fogok így tenni, köszönöm.


2. Gondoltam esetleg ott rontom el, hogy elsőre túl kemény gyakorlatokat, és túl sokat akarnék csinálni. Vagy, hogy esetleg orvosi javaslatra lehet kapni beutalót speciális tornára, ahol a hozzám hasonlók számára van valamilyen fajta mozgási lehetőség, netalántán tud adni valamilyen gyógyszert, ami az étvágyat csökkenti. Vagy hátha létezik ilyen házi praktika.

2013. jún. 23. 22:54
 4/15 A kérdező kommentje:
A félreértést elkerülendő: Gyógyszerre azért futná mégis, mert édesanyámnak van egy egészségkártyája, amivel csak gyógyszer vásárolható. Ezzel lehetne finanszírozni.
2013. jún. 23. 23:08
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy kóros az elhízás mértéke, akkor menj orvoshoz. Ugye adatokat nem írtál, így ezt mi nem tudjuk eldönteni. Ha úgy ítéli meg az orvos, adhat gyógyszert, vagy akár kórházba is utalhat. De a dolgok nagy része akkor is rájtad múlik.
2013. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
milyen magas vagy és hány kiló?
2013. jún. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3 Köszönöm, akkor ebből orvos lesz, mert ez kóros.


#4 184 cm vagyok, a súlyomat csak úgy merem leírni, hogy közel duplája az ideálisnak.

2013. jún. 23. 23:38
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
jaja orvos először, nagy súlyfelesleggel épp elég ha rendszeresen sétálsz gyors tempóban 40 percet
2013. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel.

Ami a mozgást illeti, nem baj, ha nem mozogsz egyszerre sokat, a kicsi is valami, akárki akármit is mond. Én is hamar kidöglök bizonyos gyakorlatoktól, pedig én kevésbé vagyok kövér. Majd belejössz :) Persze ne erőltesd meg magad nagyon, annyi eszed, látom, van, hogy ugrándozni és futni ne akarj :D

Bár azt írtad, fel szoktad adni, most elég elszántnak látszol (persze végigcsinálni más, mint nekifogni). Drukkolok Neked!

2013. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. :) Igen, most sokkalta elszántabb lettem, mert kaptam egy amolyan utolsó döfést, ami arra késztet, hogy változzak. A séta ötlete tetszik. Mondjuk kissé rizikós a környék, de ha melegszik a helyzet, maximum kicsit hamarabb jutok el a futásig. :)
2013. jún. 24. 00:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!