Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért tartja itt nagyon sok...

Miért tartja itt nagyon sok ember a kövérséget egészségesnek, normálisnak?

Figyelt kérdés

Ők azok akik mindig leirják,hogy "inkább legyél kövér,mint anorexiás" ,pl most is olvastam egy ilyet,hogy 165 centihez 70 (!) kiló teljesen ideális. Aki ennél többet akar fogyni,az anorexiás nyilván..

Arany középut nincs? Csak dagadtnak vagy csontváznak lehet lenni?:D


2010. júl. 2. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is az, hogy normálisnak, csak van, akinek az tetszik. Én is ilyen vagyok, nálam 70 kilónál kezdődik egy jó nő (persze, ha arányosan oszlik el). Nem tudom, engem mindig is a telt nők vonzottak, de elfogadom, hogy sok embert nem.
2010. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tartják normálisnak a kövérséget, csak elítélik ezt a beteges sovány divatot. Ez a hány centihez hány kiló a jó, tök hülyeség amúgy.
2010. júl. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A beteges soványságot én is elitélem,de nem igaz hogy a 45 meg a 70 kiló között nincsen egy egészséges testsuly (55-60).És igen nehéz meghatározni két adatból,.hogy normális e de akik ebbe a témakörbe irnak,azok nem azért teszik mert olyan izmosak lennének ,hogy többet nyomnak mint a "normális" súlytartomány..
2010. júl. 2. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:

165 cm-es 70 kg-os izmos nő messze van a kövérségtől

de egy 165 cm-es 55 kg-os izom nélküli, löttyedt bőrű, narancsbőrös csaj meg ronda

165cm/50 kg az meg még rondább, mert még gebe is


magyarul alkatfüggő és izomzatfüggő, persze ez ugye nem azt jelenti, hogy két számból meg lehet mondani, hogy kövér vagy sovány-e valaki (kivéve, ha extrém alacsony/magas a tömege)...DE azt kifejezetten rühellem, hogy valaki idejön, hogy 165 kg/70 kg és szeretne 10 kg-ot fogyni, mire 10 emberből 9 letámadja, hogy minimum 20-25 kgot kéne fogynia....

2010. júl. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na jó,de gondolod hogy a fogyokúrás témába 70 kilós izmos nők irnak?
2010. júl. 2. 16:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a frászt kell ezen ennyit kattogni???Meg amúgy is 2 számból nem lehet eldönteni hogy ki hogy néz ki.Örülhet az akinek annyi a gondja hogy hány kiló.
2010. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

16:06 ez baromság, én 168 cm vagyok és 48 kg, mégis van mit fogni rajtam (pl segg) :D


ez egyénfüggő, de nyilván sok kövér ember féltékeny a photoshoppolt modellekre, azért lökik ezt a szöveget, van, akinek jól áll egy kis hús, van, akinek a soványság áll jól,


de a túlzott soványság és kövérség, mindkettő visszataszító, ha valaki csak zabál vagy ha 40kilósan is fogyózik és salátalveleleken nyammog hahaha... ha valaki meg beteg kérjen orvosi segítséget.

2010. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!