Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kavitációs zsírbontás segít...

Kavitációs zsírbontás segít ezen a borzadályon? Kép. Csatolva.

Figyelt kérdés

[url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2013. jún. 24. 23:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Arra viszont nem esküszöm meg, higy mindezeket betartva a bőröd is visszanyeri afeszességét......
2013. jún. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
De attól mégjobban meg fog nyúlni a bőr, ugye? Jelenpillanatban nem is az zavar,hogy lelóg,hanem,hogy kiáll, nagy,mintha terhes lennék. Erre azt a választ kaptam,hogy a hasfal elgyengült a terhesség alatt,azért áll ki, és ezt csak műtéttel lehet összehúzni,különben,ha lefogyok,akkor is ott marad a "dudor".... :( Ezért akartam a kavit,meg egyéb feszesítést kipróbálni, de úgy látom ezt elvetitek. Naponta 3x eszek keveset X ideje,mégsincs változás. ezt dobta a sors. Köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 25. 00:42
 13/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jók lehetnek ezek a kezelések, na de nem a szömle mellett!!

Èn biztos nem fizetnék vagyonokat ki akkor, ha tudom, hogy a diétára és a sportra képtelen vagyok.

Tehát sport, rendes étrend, és ha megy a fogyás, akkor lehet mellékesen ezeket is alkalmazni.

De nem fogsz lefogyni úgy, hogy eszed a szénhidrátot dögivel, és egy gépet tologatnak a hasadon, vagy injekciózzák. Ezek csak kiegészítő kezelések.

2013. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
40%

Kavival mennyi pénzt gondoltál elpocsékolni TUDOMÁNYOSAN BIZONYTALAN kezelésre, amikor még a krumpli is drága neked?


Nem dobta ezt a sors, csak az ember hús és zöldségevő, és még a gyermekáldásnál is jobban megviseli egy nő testét az, ha hús és rengeteg zöldség helyett tápanyagszegény szénhidrátdús gluténos pótkaján muszáj vegetálnia. Na ez az amit a sors dobott.


Műtét mindenre kényelmes megoldás, hát persze. Meg ha az én eszközöm és megélhetésem a műtét lenne nyilván én is ezt ajánlanám.


De azért előbb próbáljuk már ki a törzsmerevítő izmok erősítését 1-2 évig (mind has mind hátizmok) és az evolúciósan megfelelő, zöldségeken és húsokon alapuló keményítőszegény, természetes táplálkozásnak. Igazi csodákra képes a jó edzés és a jó étkezés.

2013. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

A hasplasztikára mindenképpen szükséged lesz, hisz ha terhesség miatt a hasfal szétválik (ilyenkor a hasfal előredomborodik), azt semmilyen hasizomgyakorlat nem hozza helyre (sőt! nem is szabad ész nélkül hasazni rá!).


Ez nem csak esztétikai probléma (hozzá nem értők figyeljenek!), hisz ha a hasfal nem ép, akkor a belső szerveket sem tartja megfelelően, hasi sérv, köldöksérv is lehet a vége.


A kavitációs zsírbontást viszont (egyelőre) mindenképp hanyagold!

Előbb diétával és (a hasat nem terhelő!) mozgással (pl.: sok gyaloglás) fogyj le, legyen meg a műtét is és esetleg ezután gondolkozhatsz a kavin. De könnyen lehet, hogy addigra nem látod majd értelmét.

2013. jún. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
62%

Tehát leginkább nyakon kéne fogni egy szupcsi orvost, vagy sok-sok pénzt tenni a zsebébe vagy beretvát a nyakához, és rávenni hogy ha már 6 éven át alkoholizált az egyetemen, talán a koszon kívül más is ragadt rá, használja már fel a tudását és tisztázza le az egészségügyi állapotot.


Tehát pontosan mi van azzal a hasfallal, mennyire számít kórosnak, van-e olyan károsodás ami feltétlenül műtétet igényel. Merthogy addig nehéz elindulni bármerre is.. Igaza van utolsó válaszolónak, van hogy kell műtét. Sajnos ez van, de előbb igen pontosan meg kellene vizsgálni a dolgokat, hogy ezt el lehessen dönteni.


Addig mi itt tök jó tanácsokat adhatunk, de úgymond vaktában lövöldözünk. Ettől még a táplálkozási tippeket meg lehet fogadni, de valóban nem mindegy milyen edzést használ terápiára az ember.. kell ismerni a pontos egészségügyi helyzetet. Ez kép alapján nem látszik.

2013. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Huu, ez a hasi kidomborodásos felvetés eléggé megijesztett. Még orvosnál nem jártam, de egy olyan ember mondta nekem aki sajnos így járt,és ugyanígy nézett ki hasa,hogy szét van válva a hasfal,ezért áll ki. Őt műtötték. Nem tudtam,hogy sérv is,meg egyéb baj is lehet belőle :( Nézegettem a plasztikát, persze, de 450e Ft-tól kezdődik...

A krumplievés, és a kavi kifizetése nem függ össze.Nem azért nem eszem krumplit,mert olyan drága,h nem bírom megvenni,hanem mert nem a legkedvencebb ételünk... Az,hogy tömöm magam zsemlével, ez sem igaz,mert napi szinten kb. 1-et eszem meg. Én megveszem magamnak a teljeskiőrlésű, 40dkg-s kenyeret,oszt' eszem 4napig :) :) Egyáltalán nem eszek sokat,ezért nem értem mi a gond :(

Na de mindegy,mert ide tényleg doki kell,így felesleges bármiről is találgatni...

Köszönöm ,hogy válaszoltatok.

Sziasztok

2013. jún. 25. 22:12
 18/24 anonim ***** válasza:

450, 450.... DE a TB állja, ha indokolt!

Azaz neked nem kerül semmibe!

2013. jún. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%
Barna kenyér vagy zsemle, ugyan abból a sz.ar búzából van mindkettő. Ne legyél rasszista, a barna ugyan annyira hizlaló és mérgező mint a fehér.
2013. jún. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Ha nem jó a teljeskiőrlésű sem, akkor mit egyek????

Plasztikai sebészt megkérdeztem a Szt.Imréből, és mondta,hogy ezt a hasat nem támogatja az OEP. Ahhoz fogynom kellene 30-40 kilót, térdemnél kéne lógnia a bőrnek,hogy levegyék tb-re.Elég magas vagyok, és ekkora súlyom nincs,h ledobjak 40 kilót.Akkor már anorexiás lennék :D Csak akkor nem tudom miért lehet neten olvasni,hogy a szülés,terhesség következtében szétvált hasizom,hasfal rekonstrukciót,és az esetlegesen ebből adódó sérvet megműtik támogatással... Első szülésem után csak egy kis pocak maradt, szóval a másodiknál mégjobban kinyúlt ott minden,ami tornával nem húzható össze... ezért nem használ a hasazás valószínűleg. :(

2013. jún. 26. 10:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!