Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kavitációs zsírbontás segít...

Kavitációs zsírbontás segít ezen a borzadályon? Kép. Csatolva.

Figyelt kérdés

[url= [link]


[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]


2013. jún. 24. 23:22
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

30-40? Hát mégis mennyi vagy?

A képeken én látok minimum 25 kiló pluszt. Ha egészalakos lenne, lehet többet is.


Én fix, hogy leadnám előbb,

1) az egészségemért,

2) a szépségemért,

3) már csak azért is, hogy talán-talán ne saját zsebből álljam a műtétet.

2013. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
59%

" nem tudom miért lehet neten olvasni,hogy a szülés,terhesség következtében szétvált hasizom,hasfal rekonstrukciót,és az esetlegesen ebből adódó sérvet megműtik támogatással."


Interneten csak HIVATALOS forrásoknak hiszünk. Mindegy mit írnak, az a lényeg hogy kik írják. Szavahihető, kompetens emberek vagy csak úgymond senkik.


Hogy mennyit azt nem tudom, de fogyni akkor fogsz ha eleve gluténmentesen kezdesz táplálkozni (tehát mindenféle búza és rozs kenyér helyett minimum rizst eszel, bár maga a rizs is inkább .. ne edd fogyás alatt még ha gluténmentes is) és elsősorban rengeteg zöldséggel laksz jól. Nyersen, párolva, sülve, főve.. hússal, zsírral, magában, fűszerezve. Ez az, amit még nem próbáltál következetesen tartani, ehhez érdemes hozzávenni a tejmentességet is, és meglásd hónapról hónapra javulni fogsz, és biztos hogy ez az alakodra is jó hatással lesz. Mindezt úgy hogy ha belegondolsz tök finom ételeket ehetsz, mert rohadt finom zöldségek vannak, illetve a húsos, akár zsíros ételek szintén igazán finomak. Gyümölcsökről nem is beszélve, hiszen legalább amikor idényük van akkor a gyümölcsök is beleférnek a legtöbb ember táplálkozásába - még ha nem is kell túlzásba vinni a fogyasztásukat..

2013. jún. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
21-es válaszoló: igen, nincs rajtam 30-40 kiló felesleg, de minimum ennyit kell ahhoz fogyni,hogy a tb-re kérd a megnyúlt hasi bőrfelesleg eltávolítását. 37-es induló BMI-nek kell lennie, nekem 31. Úgyhogy még meg is kellene durván híznom,és onnan lefogyni a fenti súlyt,h esélyem legyen a támogatott műtétre :) ennyit nem ér.
2013. jún. 27. 15:51
 24/24 anonim válasza:

szia!


Nekem is tiszta csík a hasam meg a combom, 2 szülés után , igaz hogy a másodiknál már nem jött egy új csíkom se, de az elsőnél nagyon brutál volt. De 7 éve volt, és mondhatom mára alig zavaróan halványak. Ha barnulok egy kicsit szinte nem is látszik. Igaz ettől még engem is zavar más csak a tudat is , hogy ott vannak.

A többi ami a fogyást illeti, a második babám után nekem is 25 kg feleslegem volt, és van is még belőle 20 kg. Szoptatás után elkezdtem mint az őrült fogyózni, meg mozogni, persze teljesen rosszul csináltam mindent most már látom. De mivel akkor is inkább híztam elmentem házidokihoz egy vérvétel, és kiderült az alulműködés. És azt kell mondjam ezután teljesen másképp kezdtem nézni a fogyásra. elkeztem utánaolvasni a betegségemnek hasonló emberek tapasztalait kérdeztem. sajnos at kell mondjam az orvosoktól nem sok segítséget kaptam. De végülis ugyanarra jutottam amit táplálkozásharcművész ajál neked. Nevesítve én a paleo életmódra gondolok, tejmentes étrend, semmi liszt gluténtartalmú étel, semmi burgony a rizs, cukor sőt még a készételeket sem eszem, csakis ha lehet saját készítésű ételeket legfőképp, húst zöldséget, natúr magokat, gyümölcsöt,olaj helyett zsírt , de ebből is keveset. A liszt helyett maglisztet használok, de szinte alig. cukor helyett xilitet. Eleinte drágának tűnik ez az életforma, de aztán egy idő után annyira kevés kajával is beéred, hogy semmire nem kell túl sokat költeni, de amit megeszel az egészséges. Nem mondom, hogy könnyű így fogyn i a pm betegség miatt de legalább ha lassan is de megy. 5 kg 2 hónap alatt de nem is bánom, hogy nem gyorsabb. Vannak kompromisszumos ételek pl a sajtok, vagy a zab ezeket eszem néha. És okkal de sokkal jobban érezm magam, tele vagyok energiával. a mozgásnak inkább fuss, sétálj, kocogj, ami belefér annyit amennyi jólesik, nem kell egyből lefutni a maratont, a fokozatosságra figyelj, mert ha utálod akkor nem fog menni. De ennek ellenére én ma veszem meg egy fajta feszesítő kezelésre a bérletem, mert szülinapom lesz, erre igazán megérdemlek egy akár haszontalan ajándékot is:) én tudom, hogy nem várhatok tőle fogyást ,nem is ebben reménykedem, inkább arra lennék kíváncsi a bőröm állapotán javít e. Hiába makacs vagyok, a saját tapasztalatom lesz az igazi:) de majd beszámolok neked a hatásosságról, ha lesz, ha nem!

2013. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!