Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másnak is volt ilyen megvilágo...

Másnak is volt ilyen megvilágosodása?

Figyelt kérdés

Miután elkezdtem diétázni és utánaolvastam a dolgoknak, hogy miből mennyit szabad enni (stb...), rájöttem, hogy eddig iszonyatosan rosszul étkeztem! Ledöbbentem, hogy hogy tudtam ennyi szemetet bevinni a testembe!? A napi kalóriaszükségletemet jóval meghaladtam a kelleténél, alig ettem fehérjét, egy csomó lisztes sz*rt ettem (kenyér, pékáruk, tészta), köretnek mindig rizst, krumplit, de jó bőségesen és húst csak alig. Salátát, zöldséget, gyümölcsöt csak ritkán ettem, édességet viszont annál inkább. Fagyi, csoki, sütik, cukros dolgok.... (Egy dolgot azért jól csináltam, legalább sok vizet ittam.) De ilyen táplálkozás mellett ráadásul nem is mozogtam!


Most már 2 hónapja diétázom, normálisan étkezem és rendszeresen mozgok! Annyira örülök, hogy még fiatalon változtatni tudtam az életmódomon!


Másnak is volt ilyen "megvilágosodása"?


2013. jún. 27. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

én is ezt a korszakomat élem, és remélem meg is marad. Én láttam a véznák kontra dagik című műsort. Eléggé durva.

Meg a TLC-n van egy sorozat, h egy hétig követik egy kövér család étkezéseit, és rengeteg szemetet esznek. Aztán új étrendet kapnak és fogynak.

Láttam, azt a sok szemetet, meg egészségtelen kaját, és h milyen kövérek, és szenvednek is tőle, és eldöntöttem, h én nem leszek ilyen.

Azóta esténként futok, és minden nap egy órát tornázok, és sok gyümölcsöt eszek.

És ami a jó,hogy látom, hogy otthon a többiek is egyre egészségesebben esznek.

2013. jún. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! :)
2013. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!