Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Edzés után nem ajánlatos...

Edzés után nem ajánlatos fehérjét enni ha valaki fogyni akar?

Figyelt kérdés
Diétázom, fogyni szeretnék. Mellette rendszeresen biciklizem, intenzív, hegyre fel-hegyre le. A mérleg szerint le is ment 2 és fél kiló, örültem mint majom a farkának. Ma is bicikliztem 40 percet, (előtte nem sokkal tojásrántottát ettem) és közvetlenül az edzés után sovány túrót ettem. Ma nézem a mérleget este: másfél kiló vissza???? Most akkor nem lehet edzés után enni, főleg nem fehérjét, mert izom lesz? Most izmot növeltem??

2013. jún. 27. 22:16
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
a 9-es válasza megy a kukába. A másik kettő,normális, információ közlésre alkalmas választ nagyon szépen köszönöm.
2013. jún. 27. 23:21
 12/20 anonim ***** válasza:
Én ítélkezek a szaporodásról, de neked tényleg el kéne olvasni az alapvető tudnivalókat a témában. Komolyan mondom. Remélem nem bántottalak meg.
2013. jún. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az előbb egy "nem" kimaradt, szóval én nem ítélkezek.
2013. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit izélgetitek szegényt! Tök igaza van, a kérdés pedig jogos! Ezen a képen látható, hogy egy nap alatt!!! mennyit hízott ez a szegény lány, csak mert túrót evett biciklizés után, pedig a reggeli méréskor még csak 50 kg volt: [link]


Úgyhogy, ebből nem kell viccet csinálni! Ez nagyon is komoly!

2013. jún. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 moosenstein ***** válasza:
100%

"szép mucsaröcsögei paraszt" XD

ezt meg nem hallottam, nagyon jo! :)

*

Hogy a kerdesre is valaszoljak: ne merd magad este! csak reggel!

Ha olyan vagy mint en, vagyis nyakalod a vizet mint a godeny, akkor az drasztikusan jelenik meg a merlegnyelven, reggelig viszont a nagyja kiurul (neha szaladnom is kell reggel 8 korul, ugy feszit :)

Amugy az edzes utani feherjebevitel jo, ezen ne valtoztas.

2013. jún. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 poiu ***** válasza:
100%
Ha kardióval akarsz fogyni, akkor a célod a zsírégetés. Edzés után ehetsz fehérjét, de ha nem vagy éhes, akkor ne egyél. Minél tovább maradsz kaja nélkül edzés után, annál többet fogysz. Te nem kondizol, nem izomtömeget növelsz, mert a bringázás nem arra van. Szóval nem kellene a testépítők szokásaihoz alkalmazkodnod, amikor egyszerűen csak fogyni akarsz.
2013. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
14-es hehe:) nem arról van szó hogy összecsináltam magam hogy híztam talán egy nap alatt, félreértelmezted a kérdést drága. Izomról kérdeztem ha nem vetted volna észre. 12-es: így van és el is kezdtem olvasni róla. Ennyi. Ezt normális válasszal is el lehet nálam érni, nem kell bunkózni mint az előző pár emberke. 15: igen, én is sokat iszom.
2013. jún. 28. 09:14
 18/20 anonim válasza:
1 nap alatt ha egésznap edzenél se tudnál izmot növelni. xDDD
2013. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Linkoln válasza:

Megpróbálom összefoglalni.

Reggelente mérd magad, kb hetente.

Túrót érdemesebb este enni, jól regerenál.

40 perc kerékpározás nem vészes. Fogyáshoz nem kellene intanzíven kerékpározni, akkor roncsolódnának az izomsejtek. Annak regerenálás kellene, kimértebb étrend stb. Neked ez nem aktuális. Csak lightosan tekerj sokat.

Nem izmosodhatsz sajnos. Aerob, vagy gyenge kardio mozgás egyáltalán nem alkalmas semmilyen izomtömeg növelésre. A fehérjét kiüríti magából a szervezeted. (Többnyire hulladék) Nem arról van szó hogy nem hasznos a fehérje, csak te lány vagy, nem sokat használ a szervezeted. Ha diéta alatt növelted meg akkor a fölössel nem fogsz kezdeni semmit hiszen miért is kezdenél, nincs rá szükséged.

Amíg a szervezeted nem kap rendes streszhatást, pl komoly edzés, addig nem kell edzés után energiát bevinni ha fogyni akarsz.

Egyáltalán nem kényes az étrended, nincs megnövekedett tápanyag szükségleted.

Egyél napi 5x legalább, igyál sokat, mozogj aerobot vagy gyenge kardiot, és legyél kitartó ennyire van szükséged.

A szervezet valós nettó súlya napi 100g-nál többet semmi képp sem ingadozhatna. Főleg nem diétával. Nem kell félned. Másfél kiló izmot meg jó pár hónap kőkemény kimért súlyzós edzésbe beletelne felszedni. ezen akadtak ki szerintem.

2013. jún. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

diéta alatt fontos a sok folyadék fogyasztása, folyadékból nagyon könnyű nagy súlyt elfogyasztani, mikor 125kg -el elkezdtem a diétámat, a folyadékfogyasztásom függvényében 2-3 kg ingadozás is volt naponta...

itt egy normális diéta:

[link]

2013. jún. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!