Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg igaza van anyunak és...

Tényleg igaza van anyunak és nem lehetek vékony?

Figyelt kérdés
1 hete kemény fogyókúrába kezdtem ,mert önbizalmam nincs és mindigis arravágytam ,hogy formásan vékony legyek.Eljárok heti 2x másfél órás edzésre+a héttöbbinapján 1 órás aerobic edzést végzek itthon a kalória bevitelemis csökkentettem soha nem voltammég ilyen elszánt de anyukám ennek nem örül(pedig itthon is eleget voltam bántva súlyomnál fogva és mindig a 100 kg-os mamámnak volt velem "problémája")körte alkatúnak tartom magam 168 centi és 55 kiló vagyok szóval pontjó de anya szerint nem lehetek vékony akármit csinálok.Ez ígyvan vagy valami más áll a háttérben?(eddigaz volt abaja ,hogy sok csokit ettem ami kb napi 1 boci aero mostmeg h nagyon nem kívánok semmit)köszi a válaszokat előreis
2009. okt. 14. 22:59
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
72%
Most is azt írtad, hogy anya szerint.
2009. okt. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 A kérdező kommentje:
igen mert anya nem piszkál a súlyommal csak ,hogy sok csokit ettem eddig +azt állítja nem lehetek vékony de most emgijedt az elszántságom miatt a mamám az aki ténylegesen alkatommiatt piszkál pedig tudom ,hogynem vagyok kövér de valahogy mégis..
2009. okt. 14. 23:32
 13/41 A kérdező kommentje:
szóval lehet értelmetlenül fogalmaztam mert késő van vagy valami de lényegében mindkettőjük piszkál csak anya most abban h nem lehetek vékony mama meg a mostani alkatommal..
2009. okt. 14. 23:33
 14/41 anonim ***** válasza:
100%

A széles csípőddel ilyen magasság-súly arány mellett nem nagyon tudsz mit kezdeni, mert esetedben nem a zsír miatt, hanem a csípőcsont miatt lehet széles, túlsúlyod ugyanis egyáltalán nincs, max. nem jól oszolhat el, de ilyen magasság-súly aránynál még azt se gondolom feltűnőnek. Én 151cm magas és 44kg vagyok jelenleg és a csípőcsontom nekem is széles, de nem érzem magam túlsúlyosnak, sőt, még híznom kéne, csak nehezen megy, illetve talán most, hogy leálltam a növekedésben, könnyebb lehet végre.

A csípőcsontodon nem tudsz és ne is akarj változtatni, ha szülsz majd, ott ki kell férnie egy gyereknek :-D

2009. okt. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
100%

Anyukád meg a mamád szisztematikusan próbálja tönkretenni az önbizalmadat. Gondolom, ez megy kicsi korod óta.


Én a helyedben belázadnék, és keményen a fejükhöz vágnám a véleményem arról, hogy hová dugják fel maguknak az önbeteljesítő jóslataikat.


Plusz esetleg hivatkozz arra, hogy nem fogyni akarsz, hanem izmosodni, azért edzel és diétázol.


Egyébként úgy vagy tökéletes, ahogy vagy.

2009. okt. 15. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 A kérdező kommentje:
De mi lehet az oka annak ,hogy rombolják az önbizalmam?nekem ez nagyon rosszul esik ,hogy itthon támadnak ezért holott szerintem még akkorse szabadna ha túlsúlyos lennék de ez egyáltalán nem igaz!!!Meg párszor már bizonyítottam nekik csak ,hogy példát felhozzak elmentem nyáron dolgozni(kukorica címerezés aki ismeri annak nem kell magyaráznom milyen egy gány meló)azt mondták 3 napot nem bírok ki..hátigen...végigdolgoztam az egész nyarat 4 órás keléssel csak már elegem van ,hogy a saját családom NEM ÁLL MELLETTEM ,mert szerintem erről van szó..vékony szeretnék lenni első sorban magam miatt hátha hozna önbizalmat 2 a családom felé szerintem ez a legjobb módszer sajnos az újboli bizonyítás és attól ,hogy mondjuk valakinek a csípője nem vékony attól lehet vékony formás combja meg szép hasa nem?
2009. okt. 15. 07:21
 17/41 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a testmagasságodhoz a jelenlegi súlyod megfelelő!

Ne éheztesd magad,tornázz és szép formás leszel! :O)

2009. okt. 15. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg őket, hogy miért bántanak.

Mondd meg nekik, hogy neked ez rosszul esik, hogy pont a családod az, akik így bánnak veled.

Közöld velük, hogy te jól érzed magad a bőrödben és kész.

És esetleg mondd meg nekik, hogy ha ők nem tudnak lefogyni, mert nincs hozzá akaraterejük, az nem a te hibád.


Én ezt csináltam, igaz, nekem pont azt mondogatták mindig, hogy sovány vagyok (sajnos igen, de egy dekát nem tudtam sokáig felszedni, mert minden a növekedésre ment, miután leálltam a növekedéssel, elkezdtem tudni hízni is kicsit, és most már jó), meg olyanokat mondogattak, hogy beteg leszek és meg fogok halni, hát idegesítő volt. Megmondtam nekik, megsértődtek, de aztán leálltak és békén hagytak.

2009. okt. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Egyik baràtnöm is ilyen alkatu, leedzette magàrol az összes zsirt, nem diétàzott csak oda figyelt mit mikor eszik, s nagyon csini lett a széles csipöje ellenére! S mivel csak edzett s nem diétàzott, nem lettek rajta striàk, nem erszekedett meg a melle és szép formàs lett! Szoval ne add fel, akàrki akàrmit mond, a te tested, nem a màsé! Anyut, meg mamàt csak ereszd el a füled mellett, majd ha làtjàk hogy nem foglalkozol velük abba hagyjàk! :) Ha mondjàk, csak bologass és mosolyogj! ;)
2009. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!

Egyáltalán nincs igaza azon családtagjaidnak akik azt állítják, hogy nem lehetsz vékony. Az előbb beírtam egy BMI kalkulátorba a magasságod és a súlyod. A BMI index mutatja meg, hogy valaki túlsúlyos, normál, vagy sovány. A 168cm/55kg a sovány kategóriába tartozik, nem javasolnék fogyókúrás célból diétát, inkább az egészséges táplálkozást ajánlanám. A testedzést nyugodtan folytathatod, akár erősítő-alakformáló gyakorlatokat is végezhetsz, hiszen Te sovány vagy, max egy kis formálásra van szükséged.

Az egyetlen lényeg, ami a legfontosabb, hogy TE hogy érzed magad? Azt írod, hogy te pont jónak látod magad, csak formásodnod, izmosodnod kell és ez jó dolog!

Az önbizalmadat pedig legnagyobb sajnálatomra a saját anyukád és mamád töri le, pedig ennek pont nem így kellene lennie, mert nekik kéne a legnagyobb támaszodnak lenniük.

Tudom, hogy nehéz, de próbáld figyelmen kívül hagyni azt amit mondanak és csakis a saját véleményeddel és érzéseddel foglalkozz, ne engedd, hogy bárki befolyásoljon.

2009. okt. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!