Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg igaza van anyunak és...

Tényleg igaza van anyunak és nem lehetek vékony?

Figyelt kérdés
1 hete kemény fogyókúrába kezdtem ,mert önbizalmam nincs és mindigis arravágytam ,hogy formásan vékony legyek.Eljárok heti 2x másfél órás edzésre+a héttöbbinapján 1 órás aerobic edzést végzek itthon a kalória bevitelemis csökkentettem soha nem voltammég ilyen elszánt de anyukám ennek nem örül(pedig itthon is eleget voltam bántva súlyomnál fogva és mindig a 100 kg-os mamámnak volt velem "problémája")körte alkatúnak tartom magam 168 centi és 55 kiló vagyok szóval pontjó de anya szerint nem lehetek vékony akármit csinálok.Ez ígyvan vagy valami más áll a háttérben?(eddigaz volt abaja ,hogy sok csokit ettem ami kb napi 1 boci aero mostmeg h nagyon nem kívánok semmit)köszi a válaszokat előreis
2009. okt. 14. 22:59
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Anyádnak mi baja van? Te pont így vagy jó, ahogy vagy.
2009. okt. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
nem anyunak hanem mamámnak azért is megjegyzéseket kaptam ,hogy acrocapre kezdtem járni mert szerinte az acrobatikus rész az csak nagyonvékonylányok tudják megcsinálni csak ,hogy én nekem máris elkezdett fejlődni acigánykerekem kézenállni is csak 1 órába teltmirerendesen megtanultam szóval bukottelmélet de a kérdésem az ,hogy tényleg igaz ,hogy nem lehetek vékony?????
2009. okt. 14. 23:15
 3/41 anonim ***** válasza:
90%
Már most vékony vagy. Ne akarjon már belőled senki anorexiásat csinálni. Főleg ne a családod. Ez azért durva.
2009. okt. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy meg ezt írtad:


"de anya szerint nem lehetek vékony akármit csinálok"


Hol itt a mamád, meg hogy nem anyu?


Hahó, kislány, ellentmondás!!!!!!

2009. okt. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
85%

Olyan nincs, hogy nem lehet lefogyni. (Szomorú példa a II.vs haláltáborok, biztosan ott is volt pár "genetikalilag kövér" fogoly) Ezt akárki mondja, biztos, hogy nincs igaza. Egyes embereknek sajnos nehezebb, mint másoknak, de olyan nincs, hogy nem fogy le valaki!


A genetikai okok ugyan elvitathatatlanok, de legtöbbször inkább arról van szó, hogy örököljük a családunk étekzési/mozgási szokásait. Zsíros kaják/semmi mozgás. Így nyilván a gyerek is dagadt lesz, és akkor lehet majd jönni a genetikával.


Esetedben azt látjuk, hogy a mozgás szeretete megvan, ezt semmiképp nem szabad abbahagyni. (Úgy a legkönnyebb meghízni, ha a sportot abbahegyjuk) Az étrend szigorítása (egyszerű cukrok/zsírtok csökkentése) továbbsegíthet a formásabb alak felé.


Vannak dolgok, amiket megtanulhatsz a nagyidtól, de az nyilván nem a fogyókúra vagy a genetika.


A HELYZET SEMMIKÉPP SEM REMÉNYTELEN!

2009. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
"mindig a 100 kg-os mamámnak volt velem problémája" hahooo szövegértelmezés..
2009. okt. 14. 23:25
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Én 160cm-vel vagyok 63kg és mégse nézek ki túlsúlyosnak ,de te ezzel...:O nem is értem vagy nagyon széles a csímpőd?
2009. okt. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
utolsó válaszónak nagyon köszönöm :)
2009. okt. 14. 23:26
 9/41 A kérdező kommentje:
mmint utolsó előtti
2009. okt. 14. 23:26
 10/41 A kérdező kommentje:
hát igen szerintem széles mert körte alkatú vagyok ezért odahízok legelőszőr de anya szerint akármint csinálhatok én vékonynemlehetek
2009. okt. 14. 23:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!