Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg igaza van anyunak és...

Tényleg igaza van anyunak és nem lehetek vékony?

Figyelt kérdés
1 hete kemény fogyókúrába kezdtem ,mert önbizalmam nincs és mindigis arravágytam ,hogy formásan vékony legyek.Eljárok heti 2x másfél órás edzésre+a héttöbbinapján 1 órás aerobic edzést végzek itthon a kalória bevitelemis csökkentettem soha nem voltammég ilyen elszánt de anyukám ennek nem örül(pedig itthon is eleget voltam bántva súlyomnál fogva és mindig a 100 kg-os mamámnak volt velem "problémája")körte alkatúnak tartom magam 168 centi és 55 kiló vagyok szóval pontjó de anya szerint nem lehetek vékony akármit csinálok.Ez ígyvan vagy valami más áll a háttérben?(eddigaz volt abaja ,hogy sok csokit ettem ami kb napi 1 boci aero mostmeg h nagyon nem kívánok semmit)köszi a válaszokat előreis
2009. okt. 14. 22:59
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Apukád mit mond?
2009. okt. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
hát apa semmit nagyon mivel évi 2x ha látom és ő azért vállt el mert nem bírta anyát elviselni(állítólag mindig lelkiismeret furdalást ébresztett benne),hogy őszinte legyek sokszor bennemis...tatám az van de napi rendszerességgel veszekszik mamámmal mivel féltékeny olyan szinten ,hogy ha szomszédnő köszön tatámnak ott vita lesz....nyáron voltam modellválogatáson ahol tovább jutottam a 2. castingra és szerződésem is lettvolna csak a suli miatt nem ment bele anya amit nemis bánok nem vágyom most az ilyesmire ,mert most nagyon rosszul érzem magam a bőrömbe
2009. okt. 15. 14:52
 33/41 anonim ***** válasza:
Nem költözhetnél apukádhoz? Talán felszabadulnál az állandó nyomás alól! eLÉG NAGY VAGY MÁR, ÉS MIÉRT NE JUTNA NEKI IS EGY KICSI BELŐLED?
2009. okt. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 A kérdező kommentje:
mert nem kér többet belőlem...van másik 3 testvérem féltesóm..azamindene
2009. okt. 15. 15:24
 35/41 anonim ***** válasza:
Tarts nagyapáddal! Ő is magányos lehet ebben a nagy anyauralomban!
2009. okt. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
szóval akkor ,hogy tisztázzuk biztosra mégegyszer megkérdezem...bármilyen testalkatú lány lehet vékony?
2009. okt. 15. 19:01
 37/41 anonim ***** válasza:

te nem vagy kövér..verd ki a fejedből ne is hallgas a mamádra lehet h csak irigy rád..xD

de azért a tornát ne add fel mert az egészséges.. :)

2010. febr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:
Evvel lehet NEM piszkálni akarnak, azaz azért mondják, hogy ne egyél több csokit, mert a késsöbiekben meghízhatsz a soksok csokitól. Csak te most hirtelen elkezdtél ugymond fogyni és anyud arra mondhatja ugyse fogysz le...Én így gondolom, de azért kitartás. Engem meg a seggemmel szoktak piszkálni :(:S aztán meg mikor mondom, hogy szeretnék járni kondizni, akkor neem, neem kell...ennyi..:(:)
2010. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Már nincs vele gondom azóta mióta kiírtam 52 kg vagyok és ortorexiával járok pszihológushoz.Szóval a családomról csak annyit ,hogy mindenkinek bűntudata van mostanra.Nem ezt akartam de 2 éves szenvedés után szerintem ezt most megérdemlik :)
2010. febr. 28. 00:01
 40/41 anonim válasza:
Mi történt?
2010. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!