Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék szeptember/októb...

Hogyan tudnék szeptember/október végére lefogyni?

Figyelt kérdés
Még június elején kitaláltam, hogy vége a sulinak, több szabadidőm lesz, és leadok olyan 10-15 kg-t legalább. El is kezdtem csinálni, lement 2 kg, de június végén volt katéteres műtétem (ezt katéterekkel végzik, tehát a combvénánál vezetik fel az elektródákat), ami miatt nagyon fáj a lábam. Ezáltal a mozgás ki van lőve, július közepéig. 16 éves vagyok, 167 cm, 68 kg, és nem olyan életmódom van, amiben rengeteg édesség, csoki, vagy esti evések szerepelnek. Tehát mondhatjuk 'egészségesnek'. Reggel bőségesen eszem, általában tejterméket, vagy valamilyen péksütit, ebédre normális mennyiségűt, szénhidrátot, fehérjét, stb, vacsorázni pedig mindig fél 7 körül szoktam és akkor nagyon keveset szoktam enni. Ezen kívül nasizni sem szoktam, vagy ha igen, akkor ritkán. Mivel most egy darabig nem mozoghatok, tudnátok ajánlani valamilyen módszert, amivel gyorsabban lehet fogyni? A célom, hogy legkésőbb október végére 55-öt mutasson a mérleg.

2013. jún. 29. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ritkán nasi, péksüti evés, kevés vacsora. És ennyi az egész? Ez nekem kevésnek hangzik, ráadásul nem valami jó.

[link]

Itt találsz étrendeket.

A lényeg, hogy napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje, 1-1,5g*testtömegkg CH és 1g*testtömegkg zsír, bár az lehet kevesebb is, ha úgy jön ki. Jó lenne, ha tudnál súlyzós edzést végezni, de mozgás hiányában ez is jobb, mint a semmi.

2013. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tejterméket, és péksütit ne egyél, csak hízlalnak.
2013. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!