Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 157cm és 44-45 kiló vagyok,...

157cm és 44-45 kiló vagyok, és még mindig nem vagyok vékony?

Figyelt kérdés

Szóval ezek az adataim, de még mindig vastag a combom, és van felesleg a hasamon. És nagyon zavar. Mit tegyek? Próbálok sokat mozogni, de mi mást tehetnék még?

Köszönöm előre is a segítséget! :)



2013. jún. 30. 22:42
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát, már vagy egy éve nem nőttem, és a családomban senki sem égimeszelő, vagyis nincs sok esély rá hogy még növök. :/
2013. jún. 30. 23:01
 12/22 anonim válasza:
Ez a dolog h a környezetemben... ezt felejtsd el. Mindig talál az ember okosabb, szebb, ebbe jobb..abba jobb embereket. Ilyen ok miatt ne érezd magad kövérnek: anorexiás p***ák miatt, ne idegeljél fel. :D
2013. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm mindenkinek aki eddig írt. Ha valakinek még bármiféle ötlete van, várom a továbbiakat!
2013. jún. 30. 23:11
 14/22 anonim ***** válasza:

Egyrészt tölts fel egy képet, mert kissé ellentmondásos a 44 kiló és a 'nem vagy vékony' elmélet.


Ugye mi rutinos válaszolók annyi anorexia nervosás fiatallal találkoztunk már, hogy ezért jobb szeretnénk látni rólad egy képet.


Másrészt: ha 44 kilósan nincs rajtad izom, a súlyodat pedig a csontjaidon és a szerveiden kívül háj teszi ki, akkor nem csoda hogy nem érzed jól magad a bőrödben. Tehát ha nem edzel, ha a táplálkozásod főleg keményítőn vagy cukron alapszik (márpedig ez igen gyakori) akkor semmi meglepő nincs azon, ha nem érzed jól magad.


Az hogy sokat mozogsz, vagyis próbálsz semmit nem jelent. Sokat mozog az, aki egész nap úszik, halászik vagy vadászik. Sokat mozog az, aki irodai munka után minden nap elmegy 2-3 órát edzeni. De te mozogsz ennyit?

2013. jún. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Nem, nem mozgok annyit. Itthon tornázom esténkét, hétvégente eljárok futni, és amikor víz közelébe vagyok akkor úszok.

Az étrendemet nem a cukor, és a keményítő teszi ki, elég egészségesen étkezem. Sok zöldség, gyümölcs, husi.

2013. jún. 30. 23:22
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha fiatal lány/nő vagy akkor az edzés simán lehetne komoly erősítés (crossfit, fegyencedzés) vegyítve Jóga, Pilates gyógytornákkal. Ez létező kombinálás nők között, igen értelmes. Másik tag ami bekerülhet edzésnek értelemszerűen az önvédelmi edzések, ezt ahol edzésre szó esik muszáj megjegyezni, mert fontos.


Ha kellő stimulációt kapnak az izmaid, elég tápanyagot és jó minőségűeket eszel (tehát nem kell kalóriát megvonni) akkor jó alakod kell legyen. Legfeljebb idő kérdése.

2013. jún. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az úszástól nagyon megvállasodsz és ha abbahagyod debella leszel. Úgyhogy felejtsd az el.
2013. júl. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
másfelől sok férfi szereti az úszónők alakját. vállal és debellasággal együtt.
2013. júl. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
Szia én is pont ugyanebben a cipőben járok csak én 158kg vagyok és 42kg nekem is mindenki azt mondja hogy ne legyek vékonyabb mert akkor már anorexiás lennék meg hogy pálcika vagyok de engem is zavar az amit a tükörben látok egyszerűen utálom a testem és hasamon csomó felesleg van én mostanába kevesebbet eszek sokat futok lépcsőzök táncolok és 2kg már le is ment de még mindig szeretnék
2013. aug. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó

Ne ess tulzásokba. Ne akarj szörnyen kinézni, mert ha igy folytatod anorexiás leszel! Én max 2 kilót szeretnék fogyni, de már az sem buuztos. Csak vékony lábakat szeretnék..

2013. aug. 9. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!