Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 30 napos kihívás?

30 napos kihívás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van olyan aki csinált már végig valamilyen 30 napos kihívást(pl:. popsi-comb, has stb.)?Melyiket csináltátok? Vélemények? Tapasztalatok? Érdemes elkezdeni?

A válaszokat előre is köszönöm!

13/L



2013. júl. 2. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

MINDIG érdemes elkezdeni mozogni! Ebből a szempontból édes mindegy, hogy kihívás vagy nem kihívás.


Fogyni viszont csak akkor fogsz, ha az életmódodon is változtatsz!

2013. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mozogni mozgok, a kérdés inkább arra irányul, hogy 30 nap alatt, mozgás mellett milyen eredményt lehet vele elérni, bocsi, tényleg nem írtam oda, hogy mozok mellette
2013. júl. 2. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
önmagába nem ér semmit. Ha nincs megfelelő étkezés mellé.
2013. júl. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. júl. 2. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem személyes tapasztalatom erről nincs, de én is elakarok kezdeni egy alakformálót :) Youtobról. Arról úgy hallottam, hogy egész hatásos, de 3 szintes. Ha gondolod belinkelem neked.

2013. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lelki dolog: nem kell 30 nap alatt nagy változásokat várni. Sem fogyásban, sem az izmok változásában.


Testépítők évek alatt formálják a testüket (mondjuk látványosan) de direkt erre van kihegyezve az edzésük, egész életmódjuk. Úgyhogy szépen csinálni kell, de nem hatalmas nagy változásokat várva, hanem lassú és hosszú távú sikereket!

2013. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat és megköszönném ha belinkeled :)
2013. júl. 3. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!