Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek 3 hét alatt...

Szerintetek 3 hét alatt lehetséges, hogy 5 kg-t leadjak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sürgősen lekéne adnom 5 kg-t, és 3 hét áll rendelkezésemre. Nem tudom hogyan érhetném el a leghatékonyabb eredményt. Persze utána is mennék edzeni, csak most nem ártana -5kg. Tavaly augusztusban 58 kg voltam, majd karácsonykor meghíztam 65 kg-ra (ez kb. 2 hét alatt történt). Nem ettem többet mint azelőtt bármilyen napon, se többet se kevesebbet nem mozogtam és nem tudom miért történt ez, inni is csak a szokásosakat ittam. Körülbelül 3 héttel ezelőtt pedig újra mérlegre álltam és 70 kg-t mutatott a mutató. Fogalmam sincs miért van ez, hogy csak hízok és hízok, valószínűleg szerepet játszik benne a zűrös családi élet is, hogy idegességemben össze vissza ettem (pontosabban nem az, hogy sokat, hanem hogy rossz időben) vagy fogalmam sincs. Szóval segítséget kérnék tőletek, mit javasoltok? Miből és mennyit egyek? Fogyókúrás módszereket, oldalakat is linkelhettek. Illetve, hogy milyen sportokat, mozgásformákat végezzek, lehetőleg olyat mondjatok amihez nem kell csapatban lenni pl. futás, taposógép stb. és hatékony is. Akinek van, az légyszi személyes tapasztalatot is mondjon, mert sokat segítene! :)

Előre is köszi a válaszokat, illetve a segítséget! :) ;)


16/L



2013. júl. 3. 02:13
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

" Fogalmam sincs miért van ez, hogy csak hízok és hízok"


Keményítő, cukorevés, gluténfogyasztás? A tested 16 évig bírta hízás nélkül, most már növekszik az inzulinrezisztenciád, ennyi volt a limited. Valaki 36 évig bírja a ch dús étkezést hízás nélkül, valaki 6 éves koráig, neked 16. Nem is olyan rossz.


Egyszerűen csak nem kellene kenyeret enned és más keményítőforrásokat (rizs, krumpli, gabona tészta) és cukrozott élelmiszereket, tejtermékeket.


5 kiló fogyás 3 hétre nagyon nagy terv..

Ha elkezdesz atkins diéta szerint enni, (fehérje és némi zöldség) vagy ketogénezni akkor fogyhatsz ennyit.. de az átlag fogyás fél kiló hetente, azaz nem 5 kiló 3 hét alatt hanem örülsz ha 1,5-2 max. 3 kilót fogysz. Eleinte ez lehet több de az vízveszteség is nem csak konkrét zsírpárna.


Futás és taposógép egyébként nem hatékony. Kicsit dolgoztatják a lábaidat.. közük nincs a hatékony edzéshez.


Hatékony a: kemény intervallumos sprintelés (ha már futás) vagy intervallumos tekerés.


Hatékony a súlyzós edzés, saját testsúlyos erősítés.


Hatékonyak a gyógytornák mert segítenek azt a zavart helyretenni amitől most hízni kezdtél: ilyenek a Jóga és bizonyos Qigong gyakorlatok. Jó gyógytornák de más hatásúak a Pilates, Callanetics is.


Értelmes és hatékony edzés még egy racionálisan megtervezett önvédelmi képzés. Ez magába foglalhatja az erősítést (így alakformálást, kalóriaégetést) és közben hasznos képességeket segít fejleszteni, csiszolni.

2013. júl. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hét alatt én simán fogytam 5 kg-ot. De nem lazsálással,hanem napi szinten sporttal (aerobic,szobabicikli) és 3 óránként ettem keveset,hogy pörögjön az anyagcserém. Semmi fehér kenyér,fehér rizs,kristálycukor. Krumpli is csak főzve és 1-2 szem. Sok sikert!
2013. júl. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én néhány éve a 90 napos diétával egy hónap alatt 10 kg-t fogytam. Szerintem könnyen betartható, mert nincs mennyiségi korlát, csak arra kell figyelni, hogy melyik napon mit eszel. Az egyetlen nehézség, a délelőtti gyümölcsevésre rászokni.
2013. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Ozminnal.
2013. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

1 hónap alatt 10 kiló fogyás azért jó különösen, mert még jó étrenddel is lehetetlen. Heti 1 kilónál több zsírt leadni? Még nagy kalóriadeficit mellett, sok fehérjefogyasztással SEM.

Még ketogén táplálkozással sem lehet 10 kilót fogyni ÉRTELMESEN, zsírból egy hónap alatt.


90 napos, állandó kenyérevés, gyorsan felszívódó szénhidrátfogyasztás mellett bezzeg igen..


Vagy a legnagyobb félreinformálást olvastuk eddig ma reggel..

2013. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Most így 19 éves vagy gondolom csak azt mondanám hogy itt mindenki hülyeséget mondott igaz nem kell annyi kenyeret enni satöbbi egyszerű volt a te eseted nőttek a csontjaidat nőttek és ezért a kilók is nőttek ennyi 👌
2016. okt. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!