Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a Duciland...

Nem értem ezt a Duciland felfogást. Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Oké, értem én, hogy változtassunk a szemléletünkön, nem ezzel a résszel van probléma.


Hanem azzal, hogy a "vezető" szerint "dobjuk a fekete zsákokat". Ő ugye tervez ruhákat, amik ugyanúgy zsákok, csak színesek.. :D

[link]


Most ez mennyivel nem zsákabb? Nagyon nem értem én ezt! Nem csak a pénzre megy ki?!?!


2013. júl. 4. 11:46
 1/6 A kérdező kommentje:

Ráadásul nem hiszem el, hogy egy kövér nőne olyan kényelmesek lennének ezek a ruhák. Jobban izzadnak, a hónaljuknál semmi anyag, összeér a combjuk..

Én 110 kg voltam, tehát tapasztalatból beszélek, még 80 kilósan is szenvedtem a szoknyával érettségin, véresre dörzsölődött a combom, hiába hintőporoztam.

2013. júl. 4. 11:47
 2/6 anonim ***** válasza:
Rajtam is utoljára 60 kilósan volt szoknya. Nem áll jól és nem is kényelems. Hülyeség azt gondolni, hogy egy dagadt ember a szoknyától majd vékonyabb lesz. Dehogy lesz...
2013. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha tudnád, mennyien vesznek tőle!
2013. júl. 4. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Megneztem egy jo par kepet. Es sztem egy fokkal se jobbak.

A 165 centimhez 80 kg volt a max, tehat rajtam is volt felesleg, de nem ennyi. Viszont sztem attol, hogy hajat mosnak, es kisminkelik öket, nem lesznek masok, se jobbak. 1-2n sokat javit a smink, de ennyi.

Az a kötözös kep meg... En szemely szerint undoritonak talalom.

2013. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Na az a kép tényleg művészi! Az az első kép, ami tetszett nekem azon az oldalon. Elég sokatmondó kép.


Na de ezek az öltözködések kiborítóak

2013. júl. 4. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Kötözött sonka:D:D:D:D:D
2013. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!