Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek anorexias?...

Hogy lehetnek anorexias? Tobbi lent

Figyelt kérdés

15L 165 cm 68kg


Regota probalkozom le fogyni,de nem sikerult..mindig abba hagytam valami miatt,de most teljesen kibuktam ugy erzem nincs miert elnem tovabb a fiu akit szeretek le dagadtozott :( ez ket napja volt azota naponta csak 2 almat eszek meg vizet iszok.

Nem szeretnek nagyon be durvulni csak le szeretnek fogyni (gyorsan)hogy meg mutassam h en is lehetek vekony :((

Letszi ne iteljetek el ezert tudom,hogy baromsag amit kerdezek...meg azt is szerettem volna kerdezni ha melette uszok mindennap es hetente 2/3 szor futok akkor 2 3 het alatt mennyit fogyhatnek?letszi a kerdesemre valaszoljatok koszi :)


2013. júl. 6. 03:07
 1/6 anonim válasza:
szia. minden keppen fuss! szerezz egy jo futocipot, es hajra! ezzel gyorsan fogysz, raadasul nem csontos leszel tole, hanem vekony, de izmos. es 6 utan ne egyel. vagy ha szeretnel, akkor natur joghurtba teszel egy kis edesitoszert, hogy ne legyen izetlen, es ebbe keverhetsz fahejat, vagy keseru kakaoport is, hogy finomabb legyen. ha odafigyelsz a napi sokszori, de keves etkezesre, hogy 6 utan csak azt eszed amit mondtam, es rendesen el jarsz futni, egy-ket honap alatt jol fogsz kinezni:) kitartast, en drukkolok!:)
2013. júl. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a fiú, aki ledagadtozott, az soha nem szeretett téged, csaka külsődet, és BÁRMIKOR el is fog hagyni, egy másik, éppen szembejövő plázacicáért. Vagy, ha együttmaradtok, akkor majd huszonöt éves korodban cserél le egy 18 évesre.

Ne foglalkozz vele, keress más barátot. Aki ÖNMAGADÉRT szeret, a kedvességedért, az okosságodért szeret, akivel együtt tudsz sportolni pl., vagy egyéb, közös hobbitok van.

Az első válaszoló jó sportokat irt, én csak hozzáteszem, hogy dobd ezt a srácot, akit csak a külsőd érdekel.

2013. júl. 6. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Fuss, ahogy az #1 írta.

A napi 2 almát pedig felejtsd el, mert ennek nem lesz jó vége.

2013. júl. 6. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Azt sem tudod mi az az anorexia.. nem tudsz tudatosan pszichés betegségeket előidézni. Ha beteg akarsz lenni akkor pont ez a betegség nem fog menni. Más igen D:


Lövésed sincs arról mit kéne enni és mozogni.

Almát eszel mint valami gyümölcsevő bogár, és hisztizel mert ledagadtoztak. Hát ettől a jövőben sem lesz jobb semmi. Hidd el, óó tapasztaltam, én nagyon sok csajnál látom hogyan ba.sszák el magukat, hiszik hogy jól csinálják a dolgaikat, csak közelében sincsenek a jónak. Ugyan olyanok mint te (idősebb korban is) : kitalálják vagy az almaevést, vagy a zabevést.. Szerencsétlenek.


Zöldség és húsevő vagy. Ennek fel tudod mérni a súlyát? Meglátsz egy állatot, rátaposol a fejére, elharapod a torkát és megiszod a vérét, aztán megeszed a húsát, szerveit. Ez az ember. Aztán keresel salátát és elrágcsálod napozás közben. Ha eleget pihentél, kerítesz egy kis gyümölcsöt.


Az ilyen ember egészséges, karcsú és erős. Tudod miért? Mert eszik, eleget eszik de nem cukrot meg mittudomén milyen ócska gabonás lisztes vagy tejes gennyeket. Egyél húst, lakj jól, menj le harcművészet edzésre önvédelmet tanulni (Jujutsu, Wingchun kungfu vagy Wudang kungfu) avagy küzdősportolni (box, thaibox) jól meg fognak mozgatni, kis futkosás.. szép amíg hiszed hogy van értelme, de csak amíg a szép gyerekkor tart. Igazi edzés kell.

2013. júl. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne akarj anorexiás lenni. Én az voltam(vagy még mindig az vagyok).

Fogadd meg a tanácsom: étkezz normálisan, fehérjedúsan, sok zöldséggel, naponta akár többször is! Sportolj heti 3-6 alkalommal legalább 1 órácskát.

Ha gyorsan akarsz fogyni, annak nincs értelme, mert olyan is lesz a végeredmény(rossz).

2013. júl. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Egyébként én nem ítéllek el, én sajnállak. Kicsit. Nem is téged, hanem a helyzetet, hogy amit én leírtam az neked nem iskolai tananyag, hogy a korodbelieket nem tanítják meg enni. Na ezt sajnálom.


Az úszás jó, csináld, ússz intenzíven, ússz sokat!

2013. júl. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!