Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm anorexiás....

Legjobb barátnőm anorexiás. Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés

16 éves, nagyon fontos nekem, de ha így folytatja meghal.

kezelik kórházban, de nem jó semmire. Infúzióra kötik és meg akarják tömni... Én belehalok a stresszbe és abba, hogy képtelen vagyok segíteni rajta, nem akar enni. Most épp itthon van, egy hete engedték ki, akkor azért vittek be,mert rosszul lett. 14 napig nem evett.


2013. jún. 15. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy sem tudsz. Neki kell akarnia meggyógyulnia, ha akar akkor ebben pszichológus tud segíteni neki. De első sorban neki kell akarnia. Ha ő rögeszmésen ragaszkodik hozzá, hogy márpedig nem fog enni mert kövér, akkor sajnos tudod mire számíts..
2013. jún. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mond meg neki,hogy öltözzön le ,ha olyan jóban vagytok,hogy megengedi ,hogy lefotózd csupaszon akkor te,ha nem akkor meg saját magát fotózza le.
2013. jún. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előző válaszoló ötlete nem rossz. Engem is sokként ért, amikor fürdőruhában láttam magam anorexiásként. Talán az volt az első lépés a gyógyulás felé. Előtte azt hittem, nem is vagyok vékony!
2013. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!