Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Te miért szoktad feladni a...

Te miért szoktad feladni a fogyókúrád és meddig bírsz kitartani?

Figyelt kérdés
2013. júl. 7. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem szoktam feladni.

Addig tartok ki, amíg el nem érem a célom. Ha kicsit meginogok és visszalépek pár lépést, akkor sem hagyom abba, folytatom tovább. Ez még jobban megerősít abban, mennyi energiát fektetek az egészbe és ezek után eszem ágában sincs a feladáson gondolkodni.

2013. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
eletmodot kell valtani, nem kurakat tartani, igy nincs mit feladni ;)
2013. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

...az meg a másik :)

(első voltam)

2013. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

ilyen 1-3 hónapos diétákba nem érdemes belevágni.

Jobban jársz ha a finomított szénhidrát-fogyasztást visszafogod és nem eszel (csak hetente 1x) kenyeret, tésztát, édességet, feldolgozott ételeket, bármit amiben cukor van.

Rizst, gabonát,burgonyát, banánt is módjával.

Húst főve (olaj nélkül sütve), halat, zöldséget, főzeléket, salátát, tejterméket, tojást, gyümölcsturmixot lehet.

Meg többet mozogsz és elég folyadékot iszol.

2013. júl. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 poiu ***** válasza:
100%
Én tavaly leadtam 18 kilót és tartom, de nem "kúráztam". Nem eszem keményítőt és degeszre kajálom magam zöldséggel, hallal, hússal. Hozzáteszem zsírban sült hússal, a zsír ugyanis fogyaszt, mert lassítja az emésztést, gyengíti az inzulinválaszt.
2013. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Poiu én is ezt csinálom eddig ezzel a módszerrel 32 kiló ment le,de néha elkopik a kitartásom és abbahagyom,pár hónapra.
2013. júl. 20. 05:55
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért adnám fel? Megkedveltem az életmódváltást, nem érzem, hogy bármi jóból kimaradnék.
2013. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 poiu ***** válasza:
100%

32 kilogram????? Meghajolok.

De nem értem ezt a kitartás dolgot. Elcsábulsz néha? Én is, és ilyenkor megállapítom, hogy nem éri meg se a pizza se az almáspite.

32 kg. Mennyi van még hátra?

2013. júl. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek dobtam egy zöld kezet !
2013. júl. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!