Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akármennyit eszem 1 óra múlva...

Akármennyit eszem 1 óra múlva megint éhes leszek! Mit csináljak? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egész héten nagyon sokat ettem mert táborban voltam, híztam is 3 kgt. Holnaptól elkezdek fogyózni, de nem tudom hogy fpogom bírni mert ma is reggelire megettem egy melegszendvicset, 1.5 óra mulva almát+joghurtot, utána csirkés tofus thai tésztát, óriási adag volt de miután megettem fél órával később megint nagyon éhes voltam! Ez van akkor is ha olajon piritott zoldsegeket eszem hussal, nagy adag (sok zoldseg) de ezzel max 1.5 oraig birom ki...:( kitagult a gyomrom? Vagy mitol lehet hogy ennyire ehes vagyok? Lehet koze ahhoz hogy megjott?

2013. júl. 7. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

"Kitágulhatott" a gyomrod, és az is közbejátszhat, hogy megjött - nekem speciel ilyenkor mindig nagyobb az étvágyam.

Azt mondod akármennyire sokat is eszel, ugyanúgy éhes vagy 1-2 óra múltán.

Próbáld meg akkor, hogy két óránként eszel. A nagyobb adagokat elosztod kisebbekre, és kész. :)

2013. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok gyors szénhidrátot eszel és kevés zsírt?
2013. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!