Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány hónap alatt sikerülhet?

Hány hónap alatt sikerülhet?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos vagyok, kb. 35 kg-ot kéne még leadnom. A mostani diétám : Reggeli: bármi, normál adagban . Ebéd : 1 szelet tejfölös rozskenyér . Vacsora : semmi vagy esetleg gyümölcs.

Ezek mellett sok vizet iszom és napi 20-30 felülést

megcsinálok.

Szóval így hány hónap alatt adhatok le 35 kg-ot?



2013. júl. 7. 16:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

neeeeeeeeeeeeeeee ezt ne!!

Rossz az étrend , rossz a mozgás

Ezt az étrendet kövesd inkább:

Reggeli: rozskenyérből szendvics ( kevés vaj, csirkemellsonka, valami zöldség)vagy 2-3 tojás zöldséggel

Tízórai: Valami gyümölcs ( kivéve banán mert az hizlalóbb) vagy magvak

Ebéd: Eheted azt amit főznek neked csak kevesebbet

Uzsonna:Saláta, hal saját lében, egy kis sajt ( mert kell a zsír is )

Vacsora: Túró zöldséggel/Tojás/Esetleg puffasztott rizs sonkával/


Mozgás: Járj el sétálni este, reggel amikor még nincs olyan tikkasztó meleg. Azután fokozatosan növeld a mozgásigényed pl. már kocogj is egy keveset séta mellett.

A felülés is jó, csak még nem ajánlatos mert igy még nem ér semmit .

Ha fogytál már valamennyit és birod a strapát keményebb edzésbe is belekezdhetsz.


Ezzel amit leirtál csak koplalnál és a zsir rajtad maradna és csak izmot vesztenél. Ne akard :)

2013. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:

Szerintem a 20-30 felülés baromira kevés, főleg, hogy a felülés meg sem izzaszt. Én azt ajánlom, hogy szerezz be Rubint Réka videókat, én a Légy feszes és fitt heti 4 edzéssel című videót ajánlom, emellett járj el futni naponta, kétnaponta.

Szerintem ebédre az az 1 szelet tejfölös rozskenyér nagyon kevés. Ha normálisan, tartósan le akarsz fogyni, akkor nem az a megoldás, hogy éhezteted magad, főleg, hogy napi egy alkalommal kell enni főttételt (persze nem jól bezabálni, csak mértékkel), ha egészséges akarsz maradni. A tartós fogyás titka a rendszeres sport és mozgás, nem az éhezés.

2013. júl. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1.nek: ez mind okés lenne , ha azt amit ebédre főznek nekem szeretném.. de szinte minden olyan kaját utálok amit anyám ebédre főz , és a vacsorával is ez a bajom. amiket leírtál szinte mindet utálom.

2.nak: futni régen jártam a kutyámmal de abbahagytam, azért mert amikor futottam mindenki kiröhögött és nem csak a 10en évesek..hanem MINDENKI.. futógépem meg nincs.A főttétellel pedig az a bajom hogyha elkezdek enni akkor nem tudom betartani ezt a "mértékkel" dolgot.... :(

2013. júl. 7. 16:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha igy állsz hozzá hogy nem szereted amit anyud főz akkor főzz magadra külön.. 15 évesen én külön főztem magamnak, persze anyu segített megvenni a hozzávalókat, általában csirkecombot vagy májat ettem rizzsel ebédre ha pedig nem volt pénz akkor virslivel ettem a rizst ( tudom szemét kaja)

De ettől tuti jol laknál mert én jol laktam és ha betartod a többi étkezést sikerül. Nekem sikerült leadni 2 hónap alatt annyi kilót amennyit szerettem volna, neked több is sikerülni fog.


Az meg ne érdekeljen ha kinevetnek, hallgass zenét futás közben headseaten és ne foglalkozz másokkal csak a cél lebegjen előtted, és majd rájönnek hogy milyen szivtelenek mikor már fitt és erős leszel Te fogsz a végén RAJTUK NEVETNI mert ők nem tesznek semmit az egészségükért!

Sok sikert

2013. júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mindenki kiröhögött? Ha kiröhöglek, mert levegőt veszel akkor többé nem teszed? istenem...
2013. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
lehet hogy többet tényleg nem kéne levegőt vennem... sokszor gondolkodtam már rajta...
2013. júl. 7. 17:42
 7/18 anonim ***** válasza:

Azért mert kövér vagy nem kell ilyeneken gondolkoznod...!! Énis túlsúlyos voltam, néha csúfoltak megnéztek mert kövér vagyok, lefogyam megnéznek mert csinos vagyok!


Gondolkozz mi a jobb élni boldogan egészségesen lefogyva és ugy hogy büszkék rád mert lefogytál vagy tönkreteszed magad...

2013. júl. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mégis ki lenne büszke rám ha senki sem foglalkozik velem?!
2013. júl. 7. 18:52
 9/18 anonim ***** válasza:
a lényeg hogy te büszke legyél magadra :)
2013. júl. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
tudom... de az csak a koplalással megy
2013. júl. 7. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!