Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek még hány kilót...

Szerintetek még hány kilót fogyjak? (Kép)

Figyelt kérdés

Elég sokat fogytam, a súlyom szerintem a normàlis kategóriába tartozik, de egyáltalán nem vagyok elégedett az alakommal, pedig sportoltam is a diéta mellett. Szerintetek hàny kiló vagyok (170cm)? Mit kellene még tennem, hogy szép alakom legyen és ne legyek ilyen "löttyedt"?


[link]


[link]


2013. júl. 9. 20:39
 1/10 anonim válasza:
100%

Szerintem nincs semmi baj az alakoddal. Nagyon jól nézel ki.

Ha elég sokat fogytál kérlek áruld el nekem, hogy hogyan (sport, étrend)

És nem látszol többnek 50-52-kg-nál.

2013. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lipton. ***** válasza:
50%

kb 65 kg, azért vagy ilyen "löttyedt" mert nem volt diétád, és így zsírból nem fogytál

NORMÁLIS diéta + aerob edzés kéne neked , ha normálisan belőnéd a diétádat akkor zsírból fogynál és nem lennél ilyen löttyedt


mellőzd a cukros zsíros lisztes ,ételekez meg a tejtermékeket

sovány húsok csirke marha hal , sovány túró, tojás ezekből kajáljál


sok zöldség, puffasztott rizs, teljeskiőrlésű kenyér, durum tészta rizs


heti 3-4 aerob edzés 40 perc futás, bicaj

számolgasd a mennyiséget fehérjéből és szénhidrátból

fehérje: 130 gramm kell kb

szénhidrát: ezzel lehet variálni mondjuk kezdj 120 gramm ról

+ telítetlen zsírsavak is kellenek :D

2013. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem 50-55 kiló között lehetsz és nem vagy löttyedt, talán csak a hasadon van 1-2 kiló plusz, de nem több. ezzel azért szerintem már bőven elégedett lehetsz:) mennyi idő alatt fogytál és mennyit? mit sportoltál?:)
2013. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
62-64kg lehetsz és gratula a fogyáshoz
2013. júl. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Abból ítélve, hogy én 10 centivel kisebb vagyok 40 kilóval, és elég hasonlóan nézek ki, szerintem egy 55-50 lehetsz.
2013. júl. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Meglepődtem az 50-55 kilós válaszokon. A második találta el, mert 62 vagyok és szeretnék még 4kilót fogyni. November végén kezdtem el odafigyelni, hogy mit-mikor- mennyit eszem. Igazából nincs nagy titok. Hanyagolni kell a lisztes dolgokat, amennyire lehet, este én már nem szoktam enni, mérem az ètelek súlyát (régebben kb fél kilót megettem mondjuk egy rakott kelből, vagy akármilyen főételből-iszonyat nagy adagot- most 200-300gr között szedek). Lovagolok heti 2-3 órát, amikor elkezdtem a fogyózást szobabicikliztem egy héten 3-4x 40-45 percet plusz amikor az idő engedte sétáltam sokat (a pilisben lakom, itt elég sokat kell felfele menni :) ). 88 kiló voltam novemberben... Megfogadom a tanácsokat, el fogok kezdeni erősíteni vagy konditerembe járni!
2013. júl. 10. 06:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Szénhidrátszegény, tejmentes táplálkozás, heti 3-4 óra erősítő edzés, innen indul a kérdés. Vagyis ez a válasz (röviden) arra hogy mit tegyél a szép alakért. Persze mind a táplálkozást mind az edzést lehet részletezni.
2013. júl. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Diuuus [Klau] válasza:
Szia. Én szerintem nem kéne változtatnod az alakodon. Én örülnék annak, hogy ha úgy néznék ki mint te! :D Én is kb. 170 cm vagyok, de a súlyom az több mint neked. Szval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem kell annyira komolyan venni a diétát. Edzeni kell...kb. napi 1-2 órát. És látszani fog a változás...akkor nem lesz a hasad sem olyan "löttyedt" ahogy te mondod...szval elárulhatnád nekem, hogy h sikerült ennyit lefogynod ennyi idő alatt... :D És a továbbiakban is sok sikert! :D
2013. júl. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sportolj,csinálj olyat amit élvezel,úgy könyebben megy le a célod és még egészségesebb is leszel. :)
2013. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az alap testalkat nem lenne rossz.

amit esetleg jobban megválaszthatnál az a konkrét sportág és egy pontosabb étrend.

a váll,derék csípő arány,a térded,bokád adott lenne egy kitűnő,látványosan jó csaj forma eléréséhez.

viszont valóban,kevés az izom,ezért lehetne jobb a forma, és egy jobb alakhoz ennél mehetne lejjebb a testzsír.

2013. aug. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!