Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétával és biciklizéssel...

Diétával és biciklizéssel szeretnék fogyni körülbelül 10-15 kilót. Sikerülhet? (18/L)

Figyelt kérdés
Nem eszem fehér kenyeret, tésztát, panírozott húsokat, süteményeket, és napi 15-20km-t biciklizem közepes tempón, de felülésekét is csinálok, és Taebo-zni szeretnék.. Ez így jó lesz, a cél érdekében? :)
2013. júl. 10. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Sikerülhet
2013. júl. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze, fogyni nem nehéz.

De taebo.. az jó móka. Jobb mint a zumba+flabélos.

Mellette erősíts felsőtestre is, has-hátizomra legalább egy héten 2-3 erősítő napod legyen!! :)

2013. júl. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A Taebo jó döntés én azzal és vércsoport szerinti diétával adtam le 14 kilót. De mellette futottam és ugye mondanom sem kell hogy semmi cukros lötyi :)) Sok sikert :)) 15/F
2013. júl. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Citromos vizet ittam, de már arról is lemondtam, csak ásványvizet iszok. Akkor heti 2-3x ebéd után taebozni is fogok. Köszönöm mindenkinek a választ :)
2013. júl. 11. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a víz citrommal esik jól nyugodtan ízesítsd vele!! :)
2013. júl. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!