Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kicsi apró bogarat szedtem ki...

Kicsi apró bogarat szedtem ki a szememből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap valami belerepült a szemembe s azt hittem ki tudtam szedni de már este nagyon be gyulladt s éreztem hogy van benne valami, szúró érzés volt!!! Nagy nehezen elaludtam s mikor fel keltem már alig volt szemem s a szúró érzés is ugyan úgy megmaradt!!! bele néztem a tükörbe s szét húztam a szemem hogy lássam mi van benne s a szemem bogaránál láttam egy nagyon kicsike fehér foltot én azt az újjammal kiszedtem s mikor meg néztem hogy mit szedtem ki láttam hogy ficánkol!!! a szúró érzést még mindíg érzem s félek hogy több is van a szememben!!!

Kérlek segítsetek nekem! Mit tegyek vasárnap van nem tudok orvoshoz menni!!!

miez a bogár s mit okozhat?


2013. júl. 14. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg alaposan, van-e több is, sokat pislogj folyamatosan egy pár percig, elvileg ki kell jönnie, ha van még ott valami (egy szárny vagy lábmaradék). Szerintem csak valami muslinca lehetett, nekem az orromba repültek már sokszor...



Szúró érzés az is, ha homokszem, szempilla, szemfesték megy a szemedbe, úgyhogy nem hinném, hogy túl nagy bajt okozott volna egy ilyen kicsi bogár :)

2013. júl. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos hogy belerepült? Mert írtad hogy fehér ficánkoló izé volt, lehetett féreg is. Nézd meg van-e még a szemedben! Holnap mindenképp fordulj orvoshoz!!
2013. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A helyzet komolysága és a fogyókúra kategória megkívánja a következő, szakértői választ:


A rovarka ideális fehérjeforrás lehet fogyás vagy egészséges életmód megcélzása mellett, tehát elfogyasztható.


A szemedet öblítsd ki kamilla főzettel.

2013. júl. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok tegnap voltam szemészeten s megnézték 90%-os nagyítóval a szememet de nem láttak benne semmit!!! Hála de ma ismét láttam a szememben !!! De viszont a gyulladás már megy le a szememről!!! nem tudom mégis mit csináljak mert a szemézetre se tudok mindíg be járkálni!! nagyon messzi van tőlünk meg van egy pici fiam akit nem tudok midíg le passzolni!!
2013. júl. 15. 14:46
 5/7 anonim ***** válasza:

körülbelül 1000 millió dolog repülhet bele a szemedbe (kezdve a levegőt alkotó gázok molekuláival).


Többnyire jelentéktelenek. Az ízeltlábúak is, tehát a rovarszerű valamid is.


Bármit is jelentsen a 90%-os nagyítás (nálam az kicsinyítés) megnézték, és nincs semmi baja a szemednek.


Valószínűleg nem is kellene többet foglalkoznod vele, elvégre.. te mit is láttál ma a szemedben, amit nagyítás mellett az orvosok nem láttak?

2013. júl. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mostmár a szemem meg gyógyult de azóta állandóan tüsszentek sokszor meg állás nélkül! olyan érzés mintha valami mászna az orromba.! nekem már tényleg elegem van belőle sokszor el kezdek tüsszenteni s 5 percig szinte szünet nélkül! soha nem voltam allergiás semmire.!
2013. júl. 23. 15:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy sose voltál allergiás semmire, nem jelent semmit. Minden szir-szar száll a levegőben, a tüsszögésed sima allergia lesz (nyáron sokaknál előjön, máskor semmi bajuk).


Példa:

Én se voltam soha semmire allergiás, egyik nyáron kimentem látogatóban Lengyelországba, taknyom nyálam egybefojt. Előtte meg utána következő nyarakon semmi...Allergia.

2013. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!