Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt tudnék lefogyni?

Xcsabix kérdése:

Mennyi idő alatt tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés

egészséges étrenddel

biciklizni, ugrókötelezni és súlyzó-znék

de nem tudom miből mennyit érdemes és mennyit lehet fogyni

ötletek

aki összeállítana egy jó edzéstervet és kb. megmondaná mennyit lehet vele fogyni azt megköszönném

175cm

70kg

15/f

(más sportot is ajánlhattok)


2013. júl. 16. 18:00
 1/1 Hurka|Toto válasza:
Látom nincs válasz szóval kisegítelek. Most csalódni fogsz de gyors fogyás nincs. Nincs olyan hogy mennyit lehet mivel fogyni mert embertől genetikàtól és egy csomó más dologtól függ. Amit leirtál az kevés. Mikor nekem gondjaim voltak én is mindig azt gondoltam hogy na most gyorsan lefogyok, de mindig feladtam. Múlt év júliusában elkezdtem és most végeztem a folyamattal. Ajánlom neked hogy làtogasd meg a kaloria bàzist és kezdj el testépíteni. Szervezz magad mellé valakit mert egyedül hamar ràunsz és abbahagyod. Kezdj el utánna nézni a testépítésnek mert látom nen vagy nagyon képben. Nekem így sikerült remélem segítettem.
2013. júl. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!