Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is felháborító,...

Szerintetek is felháborító, hogy a paleosok mindenre, ami nem paleos azt mondják, hogy szemét és kukába való?

Figyelt kérdés
Annyira rossz olvasni, a jó kis kajákra ilyet mondanak. Egy kaja sose szemét.
2013. júl. 19. 22:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Miért felháboritó?
2013. júl. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Azért, mert az étel nem szemét. Mondják azt, hogy szerintük ezt ne együk, de hogy szemét, kukába való...
2013. júl. 19. 22:38
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Á, már majdnem megszoktam így 4,5 hónap gyk függés után :)


Én sosem mondok ilyet, sőt sokkol, ha emberek ételt dobnak ki, de bizonyos dolgokat én sem eszem meg.

De táplálkozás, fogyás témakörben sok ember elég vadul fogalmaz, bűn, szemét... Nekem ezek erős kifejezések.

Egyesekkel pedig elszalad a ló, s képesek még a paleós és teljesen normális cuccot is leszólni (nemrég a mazsola került bele a szórásba, ami teljesen korrekt dolog, más kérdés, hogy kalóriadús és cukor van benne :) nyilván nem jó, ha az táplálkozásunk egyik alappillére ;)).

2013. júl. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Én úgy tartom, hogy semmi se szemét, mindennél a mértéket kell nézni, hogy mibe mi van.
2013. júl. 19. 22:40
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor tudok kiakadni, amikor éppen eszem valamit és valaki elkezd nekem pampogni közben, hogy egészségtelen, meg szemét, amit eszem.. és még én vagyok a tudatlan, meg a bunkó, amikor elküldöm őket melegebb éghajlatra, ilyenkor a fejükre tudnám borítani az egészet.
2013. júl. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%

Kenyér. Ez a paleósok legrosszabb rémàlma.

De én szegény, keresztény családban nőttem fel. Azt tanították nekem hogy a gabona maga az élet, a kenyér Isten áldása.

Én megértem ha valaki nem eszi. De nem szemét.

2013. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__46..

Pl. itt is "kukába való"

Paleosok rémálma a cukor :D:D

2013. júl. 19. 23:06
 8/30 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az a felháborító, hogy szívbetegek, cukorbetegek nem csak elvétve vannak ebben az országban, hanem sorban állnak az orvosnál és a patikákban. Hogy a kövér gyerekek már nem szégyennek számítanak, hanem lassan az a menő ha valaki jó hízott.


És ehhez persze szükség van az oly 'szuper' élelmiszernek csúfolt anyagokra. Ami nem alkalmas fogyasztásra, aszt felháborító kajának csomagolni és az ember elé tenni mint 'élelmiszer'. És felháborító, hogy az embereket nem tájékoztatják az ennivalóik hatásairól. Onnantól eldöntendő kérdés lenne hogy ki mit akar enni, tudás nélkül mindenki zsákbamacskázik, azt hiszi hogy ez meg az ehető, mert valahol hallotta holott ha tudná az igazságot akkor lehet kidobná.

2013. júl. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Jaj téged senki se kérdezett. El se olvasom.
2013. júl. 19. 23:13
 10/30 anonim ***** válasza:
26%

Figyu, a sértődöttséged miatt ne másokban keress hibát, nyugodj le picit, aludj rá egyet.

Akit idéztél, Poiu igen jó válaszokat ír, tapasztalt úr és sokat lehet tanulni tőle. Szerintem ezt vedd figyelembe :)

2013. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!