Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilónak kéne...

Szerintetek hány kilónak kéne lennem? És hogy tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és 157 cm magas. Most 62 kg vagyok. Köszönöm mindenkinek!!:)

2013. júl. 20. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy mostantól fogva EGÉSZSÉGESEN ÉTKEZEL!


Nem zabálsz édességet, nem iszol cukros üdítőket, chipszeket, rágcsákat is elfelejted!


Sok vizet fogyasztasz és az étrended főleg fehér húsból zöldségből, gyümölcsből állítod össze.


Emellett pedig sportolsz! Mindegy hogy mit, de rendszeresen.


"Klasszikus" fogyókúrára nincs szükséged.

Ha a fentieket betartod, nem hízol tovább, hanem szépen fokozatosan fogyni fogsz (plusz még nőni is, és így is vékonyabb leszel).

2013. júl. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ment a zöld kéz.:) Kézilabdázom. Heti 2x egy órát. Nem szoktam cukros üdítőket inni, ritkán eszem csokit,édességet. Most,hogy nyár van, inkább fagyit eszek. Azt lehet? Inni sem nagyon szoktam..Napi kb. fél liter vizet, és kész. DE! ízesített ásványvizet sem lehet?
2013. júl. 20. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Azért egy kis édesség belefér, ha meg választani kell, akkor már inkább gyümölcsös, vizes alapú fagyit egyél, de lehet kapni egyre több fajtából diétásat, bár ez általában drágább. Ha hirtelen minden édességet kiiktatsz az étrendedből, később 'bekattansz' és megrohamozod a csokikat. :DD Legalábbis én nálam így volt.

Az ízesített víz sem rossz, de a sima előnyösebb lenne! :)

2013. júl. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Inni sem nagyon szoktam"


Elég nagy baj!

2-3 liter vizet kellene fogyasztanod!

2013. júl. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, megfogadom a tanácsokat!!:))) Ment a zöld kéz mindenkinek.:)
2013. júl. 20. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!