Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó 2-3 kg leadásához...

Utolsó 2-3 kg leadásához kellene valamit változtatni az étrendemen? (lent)

Figyelt kérdés

Nyári munkán vagyok, szóval kb majdnem minden napom így néz ki..

Reggelire általában zabkása (tej+zabpehely) egy kis gyümölccsel.

Utána pedig igyekszem 2óránként étkezni.

9 körül gyümölcs (alma, barack, esetleg narancs) és egy kis natúr joghurt.

11 körül 2 puffasztott búzaszelet, 2 tojás (vagy 1 tojás és egy natúr medvesajt) egy paradicsom, vagy paprika, vagy csemegeubi)

1körül saláta grillezett csirkemellel (1 paradicsom, uborka, 1 paprika, néha hagyma, és a csirke kb 100g) vagy 100g csirke/pulykamell sonka


Ez az ami állandó, és utána már kicsit több kreativitás kell..

Múltkor például brokkoli krémlevest csináltam (brokkoli, répa, hagyma, tojás, fokhagyma, szóval a tej és lisztmentes változatot)

De van hogy délután még sovány túrót eszek, halat zöldséggel, néha rántottát, natúr joghurtot.


Igazából rengeteg tejterméket fogyasztok mostanában,mert nem tudok már mit kitalálni helyettük, mivel most igyekszem nem főzni, inkább nyersen vagy főve enni a dolgokat, ha lehet.


Tudnátok valami tanácsot adni, hogy ezt a maradékot valamivel könnyebb legyen leadni?

Vagy maradjak türelmes, és várjam ahogy szépen apránként másznak le a dekák?:D

Mert közben itt szétsportolom magam, és már alig ér valamit.

Köszönöm a válaszokat.


2013. júl. 21. 14:04
 1/7 poiu ***** válasza:
Az utolsó pár kiló a legnehezebb. Én nem enném, amiket te benyomsz, de ízlés dolga. Mozgás: próbálkozz erőedzéssel, néha csodát tesz.
2013. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én zsírt eszem vmennyi fehérjével, szénhidrátok nélkül (jó azért egy pohár bor, paradicsom, saláta, répa, bogyós gyümölcsök, magok meg ilyesmik beleférnek). Most tepertőt reggeliztem paradicsommal :) jó sokat :D napi kb 2x eszem és minél zsírosabban. Ketózisban vagyok és sztem ez a legjobb nekem, mert semmi felesleg nincs rajtam soha :)szálkás a hasam is, de mondjuk ha még edzenék is, akkor jobban látsódnának és nagyobbak lennének a kockák. Szóval én pl olyat mint zabpehely, tej, medvesajt, búzaszelet <- ilyeneket nem ennék. De régebben én se ettem zsírosan és a cukrok meg péksütemények, kenyér elhagyásával is szálkás voltam, de így akkor is jobb :) nem vagyok éhes.. egyáltalán :) zsírnak pedig a kókuszzsír a legjobb! :)
2013. júl. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
A ketózis addig jó, amíg nem gyújt rá valaki melletted :-)
2013. júl. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mi történik olyankor??:o
2013. júl. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
csak mert én mindig utáltam a szagát és most mintha jobban tűrném. persze nem szeretem, de jobban bírom és ez fura :D v gyengébb cigik..
2013. júl. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 poiu ***** válasza:

Az aceton levegővel keveredve robbanékony :-).

Az elmúlt pár évben kiderült, hogy nem a ketózis fogyaszt, hanem az, hogy az Atkins diétán az emberek kevesebb kalóriát tömnek be. Az Atkins továbbra is jónak tűnik epilepsziára, sőt újabban rákos betegeknek is javasolják, de pusztán fogyáshoz nem kell ilyen extrém módon levinni a ch-t. Ha nem ízlik az Atkins vagy a mellékhatásai.

2013. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hű hát én eddig nem robbantottam még fel senkit :DDD
2013. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!