Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan méregtelenítsek?...

Hogyan méregtelenítsek? Kitaláltam egy étrendet, ez így jó?

Figyelt kérdés
Mondjuk 1 hétig nem eszek csak kenyeret meg zöldségeket, gyümölcsöket meg zabpelyhet az emésztés miatt. + naponta 1 kanál zsír, h felszívódjanak a vitaminok. + gyógyteák. Van itthon kamilla, hársfa, csipke, borsmenta, zsálya. 3 naponta csirkecomb a sütőbe csak olíva olajba sütve 1 kis sóval.

2013. júl. 21. 15:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
+ a kávé sem marad el. nem tehetek róla, nem tudok felkelni nélküle. Ez baj? Úgy tudom a koffeinen kívül nincsen károsító hatása, sőt vizelethajtó.
2013. júl. 21. 20:19
 12/16 A kérdező kommentje:

meg még annyi, h mennyi ideig mehet, hogy nem disznóhúst? 10 nap? Az ilyen ételt amúgy is ritkán eszek.


Valamennyi fehérjére szükség van! Az milyen, ha egyik nap csak zöldségek meg zabpehely másik nap csirke, harmadnap egy kis tojás?

2013. júl. 21. 20:22
 13/16 A kérdező kommentje:
* nem eszek disznóhúst
2013. júl. 21. 20:28
 14/16 anonim ***** válasza:
Ez rossz. A kenyér hizlal. Ha méregteleníteni akarsz akkor beírod a google-be és kihoz egy csomó módszert.
2013. júl. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

miért pont a disznó jutott eszedbe?nem is baj egyébként hogy nem eszel. én sem eszek disznót minden évben, nincs semmi olyan a disznóban ami más húsban ne lenne benne. lényegében minden húsban ugyanaz van csak más a zsírtatlalmuk.


tulajdonképpen azt is megcsinálhatod hogy egy hétig növényi fehérjéket viszel be (hüvelyesekből főként) ,és semmi húst, ha tényleg ez a vese méregtelenítés nyitja.

De én nem tökölnék ilyesmivel, ha egészségesen táplálkozol huzamosabb ideig akkor húsevés mellett is méregtelenedsz.

2013. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

hát azért a disznó hús korántsem olyan mint a többi állat húsa... rengeteg méreganyagot tartalmaz és ezenfelül nagyon sok férget... jobban tennéd ha nem is ennél több disznót! Nagyon megnöveli az esélyt a rákos megbetegedésekre is (az arab országokban mivel nem lehet enni disznót, alig vannak rákos betegek ez bizonyított tény)


A méregtelenítéssel kapcsolatban annyit, hogy az ásványi anyagokat kéne pótolnod, mert azok segítenek a méreganyagok lekötésében és eltávolításában. Erre nagyon jók a Schüssler sók vagy a Power Mins multi-ásványianyag készítmény. Ha pótolod az ásványi anyagokat akkor a szervezeted könnyen tud méregtelenítődni, emellett persze vagy 3-4 liter folyadék és a méreganyagmentes táplálkozás is fontos:)

2013. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!