Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan méregtelenítsek?...

Hogyan méregtelenítsek? Kitaláltam egy étrendet, ez így jó?

Figyelt kérdés
Mondjuk 1 hétig nem eszek csak kenyeret meg zöldségeket, gyümölcsöket meg zabpelyhet az emésztés miatt. + naponta 1 kanál zsír, h felszívódjanak a vitaminok. + gyógyteák. Van itthon kamilla, hársfa, csipke, borsmenta, zsálya. 3 naponta csirkecomb a sütőbe csak olíva olajba sütve 1 kis sóval.

2013. júl. 21. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegy milyen kenyeret eszel, teljes őrlésűt válassz. Zsír helyett én olívaolajat használnék.

Nekem a zabpehely mindig elrontja az emésztésemet, de ez én vagyok, az emésztést a zöldségek is rendbe hozzák. Próbálj meg minél több zöldséget, frissen facsart zöldséglevet fogyasztani.

2013. júl. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem értek a méregtelenítés témaköréhez, én csak próbálok normálisan táplálkozni, de azt akkor sem értem, miért segítene eme célodban a kenyér?

Miért kell a zabpehely az emésztés miatt? Ha a rostokra gondolsz, arra van a zöldség és gyümölcs.

2013. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Azért, mert a kenyérben nincsenek vegyi anyagok és csak zöldségeken nem tudok el lenni ennyi ideig. És a zabpehely meg azért kell, mert engem a sok zöldség meghajt és csak attól jobb.


A csirkéhez lehet enni rizst?

2013. júl. 21. 15:46
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha a méregtelenítés a cél, és nem akarsz gyorsan fogyni, akkor nagyon jó a barna rizs, és lehet enni, persze.
2013. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ja és nekem is rossz az emésztésem a zabpehelytől, ha tejjel eszem. Pontosabban a tejtől, mert allergiás vagyok rá. Csak szárazan eszem.
2013. júl. 21. 15:49
 6/16 A kérdező kommentje:
kösz, majd kipróbálom. Nem vagyok kövér egyáltalán, nem is akarok fogyni.
2013. júl. 21. 15:52
 7/16 anonim ***** válasza:

Inkább rizst, mint kenyeret...

Azt megértem, hogy a zöldség nem elég, de attól még jobb dolgokat is ehetsz, mint pont a kenyér. Írtad is a csirkecombot. Én tojást ennék s olajos magvat, bár még mindig nem értek a méregtelenítéshez, azt rábízom a testemre, s értelmes dolgokat viszek be.

2013. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Minden nap kéne rendes mennyiségű állati eredetű fehérje + némi esszenciális zsír olajos magvakból, lenmag olajból vagy halból + rengeteg zöldség és némi gabona a vitaminok ásványi anyagok és az energia miatt. Ha tiszta természetes alapanyagokból rakod össze az étrended méregtelenedni fogsz.
2013. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha a méregtelenítés a cél, akkor én szinten tartanám az állati fehérjét. Az ugyanis gátolja vese méregtelenítő tevékenységét. Szóval a tojás, tejtermék, vörös húsok nem jók. Inkább egyél kevés halat, némi csirkét, de a nyers zöldségek gyümölcsök, képezzék az alapot, és rengeteg víz.
2013. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
naponta kb egy liter vizet és egy liter gyógyteát iszok. Több víz kellene?
2013. júl. 21. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!