Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki vágott bele koplalós, vagy...

Ki vágott bele koplalós, vagy fél-koplalós diétába? Megérte örültséget csinálni?

Figyelt kérdés
Milyen módszerrel, és meddig csináltátok? Hogy bírtátok ki, hogy ne egyetek?
2009. okt. 22. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
38%

Nyugtass meg, hgy te nem vagy olyan dinka, hogy ilyennel fogyózol?? Ugye nem???


Ne tedd!! Nagyon káros, pikk-pakk visszajönnek a kilók, az izomzatod használja fel a szervezeted, leáll az anyagcseréd, méreganyagok nem ürülnek rendesen.

Ne tedd tönkre magad!

2009. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
én pont ezt csinálok, régebben csináltam egy hétig, hogy semmit nem ettem aztán rögtön visszahíztam. most 2 hete ettem utoljára, fáradékony vagyok, de nekem egyenlóre semmi bajom és 10 kilót fogytam.
2009. okt. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ja, semmi bajod, aztán majd összeesel a nyílt utcán...
2009. okt. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

14.58

Az hagyján, hogy neked ennyi eszed van, de NE bátoríts senkit hülyeségre!!!

2009. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

hát én ma kezdtem a koplalást már többször próbálkoztam vele de nem sokáig bírtam.DE MOST annyira elvagyok keseredve (20kg felesleg ami tényleges, nincs önkép zavarom) hogy itt a 10nap szünet(őszi) ezalatt végig csinálom utánna pedig az egészséges táplálkozást fojtatom remélem menni fog

külömben igaza volt annak a kommentesnek aki azt mondta hogy összeeshetsz én múlt héten nem koplaltam csak keveset ettem és én is majdnem úgy jártam hányingerem volt de nem tudtam hányni mivel nem volt mit

a koplalást csak szigorúan úgy tedd hogy otthon vagy és felügyelet alatt és ha gond van legyen nálad vmi gyümölcs

de ha rövid távon csinálod nincs nagy esélye a komoly károsodásnak

és csak akkor tedd hogy tud le tudsz majd álni és kifogod bírni!

tom hülyeség de van amikor rákell kényszeríteni magad

2009. okt. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

14:58 léccives írj nekem privibe mert én nem tudok tanácsokat szeretnék kérni!!

köszi

2009. okt. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ugye azért azzal tisztában vagyok, hogy ha valaki nem eszik 3-4 hétig abba belehal? csak miheztartás végett kérdezem...
2009. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2,5 honapig nem ettem csak egyszer egy nap es semmi bajom se volt,csak fogytam!mellette fizikai munksat vegeztem!mindenki erzi mit bir!14 kg fogytam!es nem voltam faradt!szedj vitamint
2009. okt. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!