Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felszedtem pár kilót és a...

Felszedtem pár kilót és a combomon terhességi csikok jelentek meg, el fognak tünni ezek a csikok? és ha igen akk mit tegyek h hamarabb eltünjön? Van valami módszer rá? Mondjatok valamit légyszi elég csunyák, és mindenki ezzel zaklat

Figyelt kérdés

2013. júl. 25. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Milyen terhességi csíkok??? Striának hívják... egyébként fogyj le, de nem nagyon fognak eltűnni már. Soha.
2013. júl. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es!


A stria köznapi neve "terhességi csík" vagy "növekedési/hízási csík".


Nem fognak eltűnni, csak idővel halványodni.

2013. júl. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legfontosabb: le kell adnod a felesleges kilókat! Sokan tapasztalták, hogy fogyás után a striák is összehúzódtak, így kevésbé voltak észrevehetőek.

Tudni kell, hogy a terhességi-növekedési csíkok egy idő után kifehérednek, jelentősen javul az állapotuk önmaguktól is. Még a friss, vöröses-lilás csíkokat igen eredményesen lehet halványítani kifejezetten erre való krémekkel, aik ugyan drágák, de a tapasztalatok igen jók velük kapcsolatban.

Elég sokat kerestem a témában, mivel magam is érintett vagyok, és otthoni kezelésként én ezekről hallottam jót: aloe vera, shea vaj, kakaóvaj, ricinusolaj, rózsavíz, sárgabarack, kávé, teafaolaj, levendulaolaj

Még sok-sok házi csodaszert említettek, azok most nem igazán jutnak eszembe. De érdemes kipróbálni ezek közül valamelyiket, én most a saját készítésű rózsavizemet alkalmazom 6 hétig, minden este. Hetente kétszer pedig kávés pakolást készítek.

2013. júl. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de én is ugyanezzel a problémával szenvedek... :(

20 éves lány vagyok és 48 kg.. én pedig 3 kg-ot szedtem fel 51kg-ra és mégis megjelentek ezek a csúnya csíkok.. :((

és vissza fogytam 48 kg ra és ugyan olyan maradt... :(

2013. júl. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es, nem mondod? Tudom jól, hogy a tudatlanok terhességi csíknak hívják, de azért egy idő után az ember elvárná, hogy a többség tisztában legyen az ilyen dolgokkal... Attól, hogy annak hívja, és hívják sokan, még nem lesz terhességi csík.
2013. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!