Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet kell kialakíta...

Milyen étrendet kell kialakítanom pajzsmirigy alul működésnél?

Figyelt kérdés
Most jött meg az eredmény, hogy alul működésem van, letrox nevű gyógyszert írtak fel, de fogalmam sincs, hogy milyen étrendet kéne kialakítanom, az edzés mellett. Tudom, hogy nem ehetek kel és fejes káposztát. De innentől kezdve megáll a tudományom. Van valaki hasonló helyzetben? Köszönöm! 21/l

2013. júl. 30. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
2013. júl. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 showmesthing ***** válasza:
főleg a nyugati civilizációs étkezés tehet az ilyen jellegű betegségekről. a tej mellett azt tudom ajánlani, hogy a gabonát is mellőzd. illetve olvass a paleolit diétáról, hasznos lehet!
2013. aug. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azt írják, hogy nem ajánlott a keresztes virágúak fogyasztása(káposzta, saláta, brokkoli), mert golyvakeltő növény, valamint a kálcium nem segíti elő a gyógyszer felszívódását. Szerintem egy-egy tál káposztától nem lesz semmi baj. Más korlátozásról nem tudok. Illetve a dohány is golyvakeltő növény.
2013. szept. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!