Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet a baj?

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Picivel több mint egy hete fogyókúrázom. Diéta + mozgás. Semmi fehér liszt, cukor, helyette fehérje, zöldség, gyümölcs és minimum 2 liter vizet megiszom. Minden nap igyekszem valamilyen más mozgásformát végezni, pl. Béres Alexandra dvd, futás, tabata, stb. Tudom, hogy el kell egy bizonyos időnek telnie ahhoz, hogy beinduljon a fogyás, de nálam nem csak, hogy nem indult be, 1 kg-t híztam. Mi lehet az oka? Mit kellene tennem (másképp)?

2013. aug. 3. 01:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A nap melyik pontján mérted magad?
2013. aug. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Heti egyszer mérd magad, reggel, ivás, kaja előtt, wc után. Javaslom, hogy használd a mérőszalagot is! Kb. egy hónap után már rendesen beindul, ha mindent jól csinálsz. :)
2013. aug. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Először délután mértem magam, épp ezért ráálltam a mérlegre másnap reggel is: egy századnyi különbséggel, de ugyanannyit mutatott. Köszi a válaszokat!
2013. aug. 3. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is egy hete kezdtem el egészségesebben étkezni és tornázni. Rengeteg vizet iszok, sok zöldséget, gyümölcsöt eszek, kevesebb szénhidrátot, több húst fogyasztok. Rubint Rékára tornázok és sokat sétálok. Ma álltam rá a mérlegre, és 1,5 kg többet mutatott a mérleg, mint múlt héten. Kicsit kétségbe estem, de a centi megnyugtatott.


Végül is a mérleg többet mutat, de a combom és a csípőm 2 cm-vel, a karom és a vádlim 1 cm-vel kisebb, mint volt. De érzem is, hogy a combom egyre izmosabb, ami mondjuk nem is baj.

2013. aug. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!