Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hét alatt lehetséges fogyni?

Két hét alatt lehetséges fogyni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami nagyon kövér, kb 85 kg vagyok és majdnem 190 centi magas, mondhatni "gyárilag" nagydarab vagyok, és nem is akarnék 50 kilós fogpiszkálóvá válni, csak a hasamon van egy kis zsírréteg amitől meg szeretnék szabadulni.

Mielőtt írnátok, tudom, nem lehet csak egy helyről fogyni.


Lehetséges lenne két hét alatt megszabadulni egy kicsit ettől a zsírrétegtől? Yo-yo effektus nem zavar, mert amúgy is már elkezdtem minden nap edze(get)ni, de az 2 hét alatt nem fog meglátszódni, szóval nekem most valami gyors módszer kéne, hogy kb arra az egy hétre amíg nyaralok kicsit jobban nézzek ki.


2013. aug. 4. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
sok sport elhagyod a kenyeret és a tésztaféléket
2013. aug. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

2 hét elég kevés, ha jól csinálod 2kg-ot van esélyed leadni, 4 hónap az már igen, adna rá lehetőséget

de valóban amit már írtak, rendszeres mozgás, és kevés szénhidrát bevitel, cserébe több fehérje

kezdj el egy szálkásító diétát, azzal meg ne foglalkozz ki mit gondol amíg nyaralsz

de aztán érdemes folytatni, jövő ilyenkorra már akár jól is nézhetsz ki ha belelendülsz a sportba, és a helyes étkezésbe

2013. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igazából mindenképp elkezdek sportolni/edzeni/mozogni, jövő ilyenkorra biztos vagyok benne, hogy formába hozom magam, csak örültem volna, ha már most nyaralásra egy kicsit jobb testtel megyek el. Igazából ha állok akkor nem vészes, természetesen látszódik, hogy nem az egész napomat edzőteremben töltöm, de tényleg még simán elfogadható, de ha leülök akkor már kicsit rosszabb látvány. Idegenek véleményével nem is nagyon foglalkozok, csak magamnak sem tetszik, ez az igazi probléma.


Na de akkor most még úgy fogok kinézni ahogy, így legalább van egy évem jövő nyárra jól kinézni, kösz a válaszokat.

2013. aug. 4. 23:07
 4/6 A kérdező kommentje:

De azért még is lenne még egy kérdésem ami #1 válasza után merült fel bennem, de ez miatt nem akarok újat kiírni.

Mennyire kéne elhanyagolnom a tésztaféléket és a kenyeret?

Napi 1-2 szelet fehérkenyér is már gáz (vaj, ketchup, majonéz meg mindenféle ilyen nélkül)?

2013. aug. 4. 23:12
 5/6 A kérdező kommentje:

Véletlen hamarabb elküldtem a kérdésem, mielőtt befejeztem volna.

Szóval kenyeret és tésztaféléket úgy ahogy vannak el kéne felejtenem, vagy ha mértékkel, keveset eszek akkor az már jó? Illetve eddig egyáltalán nem figyeltem, hogy mit eszek, és így se nagyon híztam, egy bizonyos ponton mondhatni megálltam, pedig ettem a kenyeret is rendesen, ittam a cukros szarokat (főleg colat), közel 0 mozgás, és ahogy előbb is írtam, már nem nagyon híztam. Ha a cola féléket teljesen elfelejtem, kajából meg csak kevesebbet eszek (meg azért jobban figyelek rá, hogy mit eszek), és ez mellett elkezdek rendszeresen edzeni, akkor az már elég, nem? Mert nem akarok igazából Schwarzenegger lenni, meg a kockás has sem kimondottan a célom, csak egy kicsit kisebb hassal én már megelégszek, akkor annyira nem kell túlzásba vinnem a diétát, nem?

2013. aug. 4. 23:15
 6/6 anonim válasza:

a fehér kenyeret teljesen hagyd el, van helyette rozs, vagy teljes kiörlésű, de azért ezekkel is módjával, és még sok más ami nem tartalmaz fehérkenyérlisztet

tészta max 1-2 alkalom havonta, rengeteg gyors szénhidrát van benne, akár a fehér rizsben, ezt érdemes barnára cserélni

vaj, ketchup, majonéz, semmi baj velük ha módjával fogyasztod


a cukros dolgokat, a nasit,a csipszet kell elfelejteni, kóla főleg, de a többi édes üdítőt is


na most az, hogy kívülről nem látszik, hogy híztál az nem jelenti azt, hogy belül sem

a zsigeri zsír lerakódik a belső szerveiden és sokkal veszélyesebb, mint a bőr alatti zsír

ha rendszeresen mozogsz ez fog hamarabb eltűnni szerencsére


az étkezésed legyen rendszeres, normális adagokkal, nem kell sokat enni, inkább többször (napi 5)

kevesebb szénhidrát, abból is a lassú, több fehérje ami növeli a jóllakottság érzést is (pl hús, tojás, túró)


e mellé rendszeres sport, ami jól átmozgat mindenhol, rendszeresen, hetente 3 alkalommal


de ezeket később sem érdemes elhagyni, és abbahagyni ha már elérted a célod, mert akkor visszafejlődsz és hiába dolgoztál, ezt érdemes most tisztáznia magadban

2013. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!