Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azzal, ha minden lisztes...

Azzal, ha minden lisztes dolgot ki iktatunk az etrendbol mennyit lehet fogyni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt már kismilliószor kérdezték mostanában... Én ennél sokkal többet tettem, de az eredményhez az se volt elég, nem fogytam semmit, amíg le nem vittem a szénhidrátot elég rendesen, amitől megnőtt a kalóriadeficit. De nem vagyunk egyformák.
2013. aug. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam le a lisztes dolgokról, csak jobban figyeltem, reggelire volt péksüti, tízórai gyümölcs, ebédre is belefért még heti kétszer tészta, rizs, uzsonnára joghurt, kefir, házi krémtúró, vacsorára volt hús és zöldség. HEti négyszer egy óra futás, 25 kiló mínusz egy év alatt, tartom 5 éve.
2013. aug. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szintiszoli123 ***** válasza:

Azzal, hogy kiiktatod a lisztet, még semennyit nem lehet fogyni, de tény, hogy ha nem eszel olyan dolgokat, amik gyorsan emelik meg a vércukrot (pl. fehér liszt), akkor nehezebben hízol, ill. könnyebben fogysz.

Fogyni azonban alapvetően attól lehet, ha kevesebb kalóriát (elsősorban CH-ból származó kalóriát) viszel be, mint amennyit elhasználsz. Aztán lehet a dolgot bonyolítani azzal, hogy mit és mikor eszel ill. mit és mennyit sportolsz. Mindezek eredője lesz a fogyás.

2013. aug. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!