Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki betegség miatt beteg az...

Aki betegség miatt beteg az le tud fogyni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy mi..? :)

Én (máj)betegségre szedett, szteroidtartalmú gyógyszer miatt híztam 6 hónap alatt 31 kilót. Két évig kellett szednem azt a szart, addig ha megfeszültem sem ment le 1-2 kilónál több. Miután letehettem a gyógyszert, 8 hónap alatt lement rólam mind a 31 pluszkiló. Tehát a betegségem miatt nem, de az arra szedett gyógyszer miatt már híztam és amíg szedtem, addig fogyni sem tudtam.

2013. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudj csak azt se tudom hol áll a fejem. :D Azt akartam írni, hogy aki betegség miatt kövér az le tud fogyni?
2013. aug. 8. 23:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Természetesen! A betegséget kell kezelni hozzá.
2013. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindent lehet... minden a fejben dől el !
2013. aug. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy milyen betegség. Én pajzsmirigy alulműködéses vagyok, aminek egyik fő tünete, hogy hajlamos vagyok a hízásra. Gyakorlatilag kb attól is hízok, amit a mellettem ülő eszik. Én így is tudtam fogyni, de csak egy ideig, utána már beállították gyógyszerrel az értékeim, akkor kicsit könnyebb volt, de sajna még így is nehezebb megtartanom a leadott kilókat:s
2013. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meghízni sokkal nehezebb...
2013. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen! egyik ismerősöm autista és most fogyott, pedig elég kövér.
2013. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!