Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás fiatal korban? 13/F...

Fogyás fiatal korban? 13/F 170cm 63kg. Pillanatok múlva itt a suli, és van kb.6 kiló feleslegem. Le lehetne dobni még szeptemberig? Hogyan?

Figyelt kérdés
Meglátszik rajtam a hasamon, csípőmön, combomon, mellkasomon. Máshol nem vészes. Lehetséges ez még szeptemberben? Vagy ha nem akkor mennyi idő? De legalább az ősz vége előtt meglehet?

2013. aug. 11. 20:23
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak most jön a gimi, ott majd valószínűleg kosarazom, meg az oda vissza útban is lesz egy olyan 30 perces gyaloglás naponta. Heti 5 tesi, majd ez is rásegít, meg eljárok lehet ping pongra, este tekerek egy 10km et, plusz eljárok futni. Ez ugye nem biztos... Majd csak segít. Nyáron csak néha bringázok, de más nagyon nincs :( ez a szomorú. De legalább kaja tippeket kaptam, ezeket nagyon köszi. Külön örülök, hogy lányok is írtak ;)
2013. aug. 11. 22:24
 12/13 anonim ***** válasza:
Erősíteni is tudsz otthon, olyan erősítő edzést végezhetsz ha kedved tartja, amit nem lehet überelni.. profiknak sem, én sem csinálok jobbat. Semmi cucc nem kell, csak csinálni a jól bevált erősítő gyakorlatokat.
2013. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Nagyon szívesen én most megyek nyolcadikba és a nyáron 2 kilót le akartam fogyni.Sikerült :) Hajrá neked is sikerülni fog.Főleg ha sportolsz is.
2013. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!