Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem az este 3 db mézes...

Megettem az este 3 db mézes puszedlit, cukormázzal. Régóta nem "csaltam" a diétában. Ettől ugye nem áll meg a fogyásom?

Figyelt kérdés

2013. aug. 13. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Bevittél kb 200 kalóriát a szervezetedbe. nem fogsz belehalni.
2013. aug. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egy félórával több abból, amit edzel és meg van bocsátva!
2013. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Jó, de én egyáltalán nem eszek fehérlisztet és cukrot, és már fogytam 10 kg-ot. De ezt nem bírtam és hát bevallom nem is akartam megállni. Csak nem tudom, hogy milyen hatással lesz a fogyimra. :(
2013. aug. 13. 23:00
 4/8 anonim ***** válasza:

#3: Én alapból egyáltalán nem eszem glutént, ahogy normál ipari cukrot sem (vagy hogyan nevezzem a répa- és nádcukrot). Tapasztalataim szerint... A fene se tudja, mitől áll le a fogyás, de egy pici kilengéstől nekem nem szokott :) A legutóbbi nyaralásomkor sütiztem és fagyiztam, igaz, egyébként jobbára húst és zöldséget ettem (a végén a húst is hagytam, brrrr, hogy tudnak emberek folyton húst enni? a nagynéném azt nem értette, hogy lehet nem), s fogytam (ez azért meglepett). Máskor is volt, hogy egy kifli méretű péksüti vagy némi méz volt a napjaimban és szépen fogytam tovább. Vagy ha meg is torpant napokra, mert túl sok keményítőt ettem, azonnal újrakezdődött, ahogy visszatértem a szolidabb napjaimhoz. A nagyobb glutén- és cukormennyiségtől leáll a fogyásom, s olyankor már nehézkesen indul újra (a sütis-fagyis nyaralásomkor épphogy újraindult, ezért is lepett meg annyira), persze ha kitartó vagyok, megteszi. S ha beindul, nehéz megállítani. Úgyhogy egyes napjaim az alapján okoznak fogyást vagy sem, hogy épp milyen fázisban vagyok, legalábbis nekem úgy tűnik... Nem lehetek biztos benne, soktényezős a dolog.


Én a helyedben roppant fegyelmezett lennék másnap-harmadnap... Legalábbis megpróbálnám, nem vagyok benne jó :P

2013. aug. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


Megpróbálok akkor kicsit mozogni is.

3. válaszoló jól leírtad a sztoridat, köszike :) ez azért ad egy kis reményt :) Mert most indult el nekem is újra a fogyásom, de mondom nehogymár ez leállítsa. De ezt meg kellett ennem, nem bírtam volna ki. :) Akkor remélem tényleg nem lesz nagy gáz. :)

2013. aug. 13. 23:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, azért 3 darab puszedli nem lesz ilyen erős behatással a fogyásra.

kicsit beteges, hogy ennyire rettegsz, és ekkora dilemmát okoz benned ez a dolog.

2013. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem rettegek, csak feltettem egy kérdést.
2013. aug. 14. 16:34
 8/8 anonim ***** válasza:

'Megpróbálok akkor kicsit mozogni is. '

Miért, alapból nem mozogsz, csak diétával fogyózol?

2013. aug. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!